V rámci 7. a 8. kola přeboru se kromě dalších devíti zápasů hrálo i derby obou zástupců Příbramska.

Domácí Sedlčany v zápase rychle vedly a získaly i dvoubrankový náskok. Jenomže Příbramští do přestávky srovnali.

Úplně stejně pak proběhla i druhá třetina, když Sedlčany utekly na 4:2, ale florbalisté FbK 1996 dokázali znovu vyrovnat a chvíli před koncem třetiny pak strhli vedení na svou stranu – 4:5.

V poslední části už pak stříleli góly jen hráči Tatranu, které hnala k vítězství i početnější skupinka fanoušků.

Po výhře 7:5 se Sedlčany drží na páté příčce tabulky, těsně za čtveřicí pražských týmů. Příbramáci jsou zatím předposlední.

Výsledky 7. a 8. kola: Neo – FbK 1996 Příbram 7:1, Lynx – Neveklov 9:3, Texas – Kobylisy 3:5, Příbram – Sedlčany 5:7 (2:2, 3:2, 0:3), Neveklov – Neo 3:8, Panthers C – Kolovraty 5:4, Poison – Vok. Šavle 2:5, Kobylisy – Lynx 6:1, Kolovraty – Texas 5:4, Vok. Šavle – Panthers C 2:6.

11. Neveklov 7 1 0 6 20:42 3

Další turnaj přeboru se uskuteční 28. listopadu v pražské hale TJ Radlice. Sedlčany v něm nastoupí proti Neveklovu a Kobylisům, Příbram vyzve Poison a Panthers C.

Tuto neděli pokračují boje ve florbalovém PH+SČ lize a soutěži, kde o body bojují Dobříš a Žraloci Příbram.