Na zdejší palubovce totiž proti domácímu FC 83 nastoupil dosud neporažený Hotel Kladno.
Po dramatickém a nervózním průběhu nakonec o vítězství Příbramských rozhodl už první poločas.

FC 83 – Hotel Kladno
8:5 (6:1)

Příbramáci na svého soupeře vtrhli s chutí a ve čtvrté minutě už vedli 2:0. Pak se ale hosté vzchopili a na další gól se čekalo více než deset minut. Po několika šancích Kladna předvedli domácí borci narážečku na jeden dotek, na jejímž konci dával O. Machek do prázdné branky – 3:0. Během chvíle pak skóre rychle narostlo až na 5:0. Pak sice hosté po autu v blízkosti branky snížili, ale poslední gól první půle dal příbramský Havelka.
Skóre mohl posunout ještě Tarczal, který se zbavil obránců, obešel i brankáře, ale než stačil vystřelit, zazněl závěrečný klakson prvního poločasu.
V úvodu druhé půle se Kladenským povedlo dvěma slepenými góly vnést do řad domácích nervozitu. Sami se však vzápětí připravili o další korekci výsledku, když se po druhé žluté kartě musel jeden z jejich hráčů odebrat do kabin. V následné přesilovce zvýšil na 7:3 kapitán Strejc.
Hosté sáhli k power play, při níž zamkli Příbramské na jejich polovinu. Domácí si však takticky vítězství uhlídali.
Vývoj skóre a branky Příbrami: 1:0 Tarczal, 2:0 Nohýnek, 3:0 O. Machek, 4:0 Tarczal, 5:0 T. Machek, 5:1, 6:1 Havelka, 6:2, 6:3, 7:3 Strejc, 7:4, 8:4 T. Machek, 8:5.
FC 83: Ondračka – Strejc, Šindelář, Nohýnek, Bican, Havelka, Tarczal, T. Machek, O. Machek.
V sobotu jedou futsalisté do Kostomlat, kde mají domácí prostředí Katusice.
V pátek 30. listopadu pak na své palubovce přivítají v dalším těžkém souboji tým Malibu Mladá Boleslav. Přijďte futsalisty povzbudit!