Na palubovce předposledních Katusic už o poločase prohrávali o tři góly a náskok už nedohnali. Domácí se tak radovali vůbec z prvního vítězství v sezoně.

Katusice – FC 83 Příbram
9:7 (3:0)

Zápas byl pro hosty od prvního okamžiku nepovedený. Ačkoliv trefili pětkrát tyč nebo břevno domácí branky, za celý poločas se neprosadili.
V úvodu druhé půle se pak Příbramským zranil v souboji Ondračka a do brány šel Holan. Ten však zápas také nedochytal, když zasáhl míč rukou mimo pokutové území a byl vyloučen. V brance tak skončil Nohýnek.
Ve druhém poločase měli hosté převahu, zamkli svého soupeře na jeho polovině, ale manko nesmazali. Navíc odjížděli zranění ještě Vitásek a Bican.
„Druhý zápas venku, druhá prohra. Zápas nám absolutně nevyšel. Ale jedeme dál. Pořád je to začátek soutěže, tabulka je vyrovnaná, jen 1. DFK Slaný teď trochu utíká,“ zhodnotil další vystoupení příbramských futsalistů vedoucí týmu Eda Vaněček.
FC 83: Ondračka – Šindelář, Bican, Holan, Sládek – Nohýnek, Roušar, Havelka, Vitásek.
V dalším kole bude v Příbrami k vidění zajímavý souboj. Tým FC 83 totiž v hale 3. ZŠ hostí donedávna vedoucí tým soutěže Malibu Mladá Boleslav. V současné době má však stejně bodů, jako Příbramští. Přijďte fandit, hraje se v pátek od 20.30 hodin