Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Futsalisté OTH jdou do semifinále poháru!

Příbram/ Cesta letošního vicemistra příbramského futsalového okresního přeboru krajským pohárem nekončí. Dnes večer totiž vyřadil tým OTH Hořovice dalšího soupeře a už je v semifinále.

30.5.2008

Pohár ČMFS ve futsalu: OTH Hořovice (černí) - Alpina Slaný (9:6).Foto: Filip Burda

OTH - Alpina Slaný
9:6 (4:2)

Zkušenějšímu týmu Slaného vyšly začátky obou poločasů. V úvodu zápasu se dvakrát dostali po pěkných akcích do vedení, ale futsalisté OTH dokázali vždy srovnat a v posledních pěti minutách první půle šli do dvoubrankového trháku.

Během devíti minut druhého poločasu přišla gólová smršť v podání Alpiny, která otočila čtyřmi góly skóre na svou stranu.

Vedení hostům vydrželo přesně do poloviny druhého poločasu. Pak už přesně nezamířili a naopak lovili hned pětkrát míč ze své sítě.

Během jediné minuty vyrovnali Marek Žid a Lukáš Nohýnek na 6:6, vedení pak zajistil týmu Hořovic Černý. Když pak zvýšil Hájek na rozdíl dvou gólů, sáhli hosté k power play.

Místo snížení však špatně rozehráli a Žid z vlastní poloviny poslal míč do prázdné branky.

Branky a asistence: 7. Tošovský, 12. Tošovský (Žid), 21. Nohýnek, 24. Tošovský, 38. Žid (Tošovský), 39. Nohýnek (Tošovský), 43. Černý (Tošovský), 45. Hájek (Nohýnek), 49. Žid - 3. Husárek (Snovický), 11. Snovický (Šíma), 28. Volf (Husárek), 30. Šíma (Říčka), 33. Volf (Zíma), 34. vlastní. Rozhodčí: Chyba, Petráň. Diváci: 10. Sled skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:6, 9:6.

OTH Hořovice: Falc - Žid, Vacek, Tošovský, Černý, Hájek, Nohýnek.

Alpina Slaný: Kostelecký - Zíma, Šíma, Volf, Snovický, Husárek, Říčka.

V semifinále krajské části Poháru ČMFS čeká hráče OTH Hořovice během června prvoligový SELP Mladá Boleslav. Ten přešel mezi nejlepší čtyřku přes FC 83 Příbram.

Doposud odehraná utkání Poháru ČMFS - středočeská část:

1. kolo: Blevice - SELP Ml. Boleslav B 0:12, Kings Rakovník - Brandýsek 4:1, Knockout - Třebusice 5:4, Rohožník - Olympik Mělník B 5:9, Alpina Slaný - Hotel Kladno 6:5, Hořovice - Malibu Ml. Boleslav 5:3, Bystřice - FC 83 Příbram 1:6, Veltěž - Celtic Kladno 3:4.

2. kolo: SELP MB B - SK Kladno 3:3 (pen. 7:8), Kings Rakovník - Čechie Slaný 0:4, Knockout Příbram - Atlantic Rakovník 9:10, Ol. Mělník B - Bakov 0:5 kont., Alpina Slaný - Ol. Mělník 5:0 kont., Hořovice - Kolín 10:5, FC 83 Příbram - Arsenal Benešov 5:1, Celtic Kladno - SELP MB 2:4.

Čtvrtfinále: Č. Slaný - SK Kladno 3:6, Atl. Rakovník - Bakov 4:4 (pen. 4:3), Hořovice - Alpina Slaný 9:6, FC 83 Příbram - SELP Ml. Boleslav 6:7.

Semifinále: SK Kladno - Atl. Rakovník, OTH Hořovice - SELP Ml. Boleslav.

30.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Okresní soutěže: Milín jasně potvrdil první místo

Dobříš nepřekvapila, Sedlčany po dramatu udržely druhé místo

Členové veterán klubu udělali dobrý skutek

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Na letos poslední motoristické a všeobecné burze bylo možné v neděli 15. října v areálu Sedlčanské kotliny objevit užitečné i velmi kuriozní předměty a získat doslova za pár korun například brusle, povijan na miminko, broušené mísy, paroží, staré oprýskané pokličky na hrnce, krejčovskou pannu, součástky ke kolu, motocyklu, automobilu. Burza byla šestá v pořadí a o to více se těšila zájmu kupujících i prodávajících.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Tochovické gólové hody skončily dramatickou penaltovou tečkou

Tochovice – O tomto víkendu zavítal do Tochovic v rámci střetnutí Sport Invest I.A třídy skupiny A tým Komárova. Trenér domácího týmu Ladislav Černý mohl v tomto utkání využít služeb zkušených hráčů z vyšších soutěží a tak se v základní sestavě objevili mimo jiných tak Daniel Huňa nebo Matěj Štochl. Utkání nabídlo strhující průběh, ve kterém se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a o výsledku musely nakonec rozhodnout až pokutové kopy.