Ačkoliv tentokrát přijel soupeř, který měl jen o tři body méně než FC 83, nakonec se zrodilo vysoké vítězství Příbrami.

FC 83 – Omask Kladno
15:3 (8:0)

Snahu hostů o vyrovnání bodových zisků obou pátečních soupeřů dostala první trhlinu už v první minutě, kdy se individuálně prosadil Strejc a otevřel skóre.

Přijatelný výsledek pak hosté drželi do 12. minuty, kdy na ukazateli svítilo 2:0 po dalším zásahu Strejce. Ale pak během čtyř minut dostali další čtyři góly a v závěru upravili Příbramáci po rychlých akcích na poločasových 8:0.

Po změně stran pak pokračovala přehlídka šancí před kladenskou brankou. Už v sedmé vteřině druhé půle zvýšil Szabo na 9:0 a nakonec nešťastný brankář hostů lovil míč ze sítě celkem patnáctkrát.

Slabší chvilku si vybrali Příbramští ve 32. a 33. minutě, kdy rychle po sobě inkasovali dva góly na 11:2 a 11:3. Jinak ale měli zápas plně v moci.

Branky: Strejc 4, Havelka 4, Szabo 2, Šindelář 2, Nohýnek, Tarczal, Roušar.

FC 83: Holan – Szabo, Šindelář, Nohýnek, Roušar – Strejc, Havelka, Tarczal.

Tabulka krajského přeboru se po zaváhání vedoucího DFK Slaný znovu vyrovnala. Příbramský FC 83 tak v tuto chvíli ztrácí ze třetí pozice na lídra soutěže tři body.

Další zápasy čekají futsalisty až v novém roce. Příbramští budou mít na programu tři utkání na hřištích soupeřů v řadě. První odehrají v pátek 4. ledna na palubovce předposledního Stochova.

Doma se představí znovu až 8. února, kdy bude hostit DFK Slaný.