Dvanáctka účastníků byla rozdělena do dvou skupin, v nichž se utkají systémem každý s každým dvakrát. Čtyři nejlepší týmy z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále, celky z pátých a šestých míst budou hrát o konečné 9. až 12. místo. Každý celek tak odehraje v sezoně stejný počet 16 utkání.

Všechna utkání se odehrají ve sportovní hale Aquaparku Příbram.

Skupina A: Knockout 83 team, Skaut team 2006, Arsenal Benešov B, FC Vágus Příbram, Motor Březové Hory a Real Žežice.
Skupina B: FK Jelence 68, Green team Příbram, Legie Příbram, OTH Hořovice B, SK Litavan Bohutín a Airborne Příbram.

1. a 2. kolo, neděle 4. ledna

Skupina A

8.00 Arsenal B – Vágus
8.50 Skaut team – Motor
9.40 Arsenal B – Real Žežice
10.30 Knockout – Motor
11.20 Skaut team – Vágus
12.10 Knockout – Real Žežice

Skupina B

13.00 Green team – OTH B
13.50 Legie Příbram – Bohutín
14.40 Green team – Airborne
15.30 Jelence – Bohutín
16.20 Legie – OTH B
17.10 Jelence – Airborne

3. a 4. kolo, neděle 11. ledna

Skupina B

8.00 OTH B - Bohutín
8.50 Legie - Green team
9.40 Jelence - OTH B
10.30 Bohutín - Airborne
11.20 Green team - Jelence
12.10 Legie - Airborne

Skupina A

13.00 Vágus - Motor
13.50 Skaut team - Arsenal B
14.40 Knockout - Vágus
15.30 Motor - Real Žežice
16.20 Arsenal B - Knockout
17.10 Skaut team - Real Žežice

5. a 6. kolo, neděle 18. ledna

Skupina A

8.00 Knockout - Skaut team
8.50 Arsenal B - Vágus
9.40 Knockout - Real Žežice
10.30 Skaut team - Motor
11.20 Real Žežice - Vágus
12.10 Motor - Arsenal B

Skupina B

13.00 Jelence - Legie
13.50 Green team - OTH B
14.40 Jelence - Airborne
15.30 Legie - Bohutín
16.20 Airborne - OTH B
17.10 Bohutín - Green team

7. a 8. kolo, neděle 25. ledna

Skupina B

8.00 Legie - Airborne
8.50 OTH B - Bohutín
9.40 Legie - Green team
10.30 Jelence - OTH B
11.20 Bohutín - Airborne
12.10 Green team - Jelence

Skupina A

13.00 Skaut team - Real Žežice
13.50 Vágus - Motor
14.40 Skaut team - Arsenal B
15.30 Knockout - Vágus
16.20 Motor - Real Žežice
17.10 Arsenal B - Knockout

9. a 10. kolo, sobota 31. ledna

Skupina A

8.00 Knockout - Motor
8.50 Arsenal B - Real Žežice
9.40 Knockout - Skaut team
10.30 Vágus - Real Žežice
11.20 Motor - Arsenal B
12.10 Skaut team - Vágus

Skupina B

13.00 Jelence - Bohutín
13.50 Green team - Airborne
14.40 Jelence - Legie
15.30 OTH B - Airborne
16.20 Bohutín - Green team
17.10 Legie - OTH B