Skupina A

Vágus - Motor 12:3 (4:2)
Branky a as.: 9. Schrödl (M. Kicl), 11. Jarošík, 13. Jarošík, 15. Dvořák (Hadač), 23. Jarošík (Hadač), 24. M. Kicl (Vácha), 29. Kicl (Žák), 32. Jarošík (PVK), 33. Jarošík (Hadač), 36. Hadač, 38. Schrödl (Kicl), 40. Hadač (Vácha) - 9. Bernát, 14. T. Weisheitel (Tkáč), 27. Holubec (Z. Weisheitel). Bez ŽK. Sled skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3, 12:3.

Skaut team - Real Žežice 8:4 (4:2)
Branky a as.: 3. Suchopár (Varačka), 4. Hofman, 7. Suchopár, 14. Kohout, 29. Suchopár (Šebík), 30. Varačka, 35. Rebljan (Šebík), 38. Rebljan (Beňo) - 4. Škopek (L. Čajko), 5. Muška, 25. Belej, 37. Škopek (Vohnout). Bez ŽK. Sled skóre: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4, 8:4.

Knockout - Vágus 9:7 (5:4)
Branky a as.: 7. Kočí (Petráň), 10. Kočí (Petráň), 12. Smejkal (Lukacs), 16. Smejkal (Kočí), 20. Petráň (Smejkal), 24. Lukacs (Kočí), 33. Smejkal (Petráň), 33. Petráň (Kočí), 38. Petráň (Mičian) - 3. Schrödl (Jarošík), 7. Zelenka, 14. Hadač, 19. Jarošík, 21. Schrödl (Dvořák), 23. Kicl (Schrödl), 28. Dvořák (Schrödl). Bez ŽK. Sled skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:6, 6:6, 6:7, 9:7.

Motor - R. Žežice 12:2 (5:2)
Branky a as.: 2. Holubec (Bernát), 3. Macek (Holubec), 6. T. Weisheitel (Z. Weisheitel), 8. Bernát (Holubec), 11. vlastní, 23. Holubec (Tkáč), 30. Bernát (Macek), 31. T. Weisheitel (Tkáč), 34. Chýle (Macek), 37. Holubec (Bernát), 37. Holubec, 40. T. Weisheitel (Macek) - 7. Škopek (Muška), 12. Muška (Škopek). Bez ŽK. Sled skóre: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 12:2.

Knockout - Arsenal B 5:0 kont.

Skaut team - Arsenal B 5:0 kont.

Zápasy odpískali rozhodčí Petráň a Krůta.

1. Knockout 4 4 0 0 36:11 12
2. Vágus 4 3 0 1 28:15 9
3. Skaut team 4 3 0 1 18:8 9
4. Motor Bř. Hory 4 1 0 3 19:24 3
5. Real Žežice 4 1 0 3 11:34 3
Arsenal Benešov B byl vyloučen, jeho zápasy budou kontumovány

Příští kolo - neděle 18. ledna: 8.00 Knockout - Real Žežice, 8.50 Skaut team - Motor, 9.40 Real Žežice - Vágus, 10.30 Knockout - Skaut team.

Skupina B

OTH B - Bohutín 17:0 (10:0)
Branky a as.: 2. Černý (Königsmark), 4. Kaňa (Tošovský), 4. Tošovský (Königsmark), 7. vlastní, 10. Černý (Kaňa), 11. Černý (Štefan), 11. Šutek (Nohýnek), 15. Šutek (Nohýnek), 17. Tošovský (Kaňa), 19. Königsmark (pen.), 23. Štefan (Šutek), 28. Štefan (Nohýnek), 29. Kaňa (Falc), 29. Černý (Königsmark), 31. Štefan (Černý), 37. Šutek, 38. Černý (Tošovský). Bez ŽK.

Legie - Green team 1:1 (0:0)
Branky a as.: 31. Zákoucký (Harvan) - 35. J. Štochl (M. Štochl). Ve 14. minutě nedal Zákoucký 2. pk. ŽK: Straka, Lundák (oba Gt). Sled skóre: 1:0, 1:1.

Jelence - OTH B 3:5 (1:1)
Branky a as.: 3. Šeděnka (Mart. Krůta), 27. Soukup (pen.), 33. D. Krůta (Soukup) - 12. Tošovský (PVK), 23. Königsmark (Tošovský), 26. Tošovský (Štefan), 37. Tošovský (PVK), 40. Šutek. ŽK: Mart. Krůta (Jel). Sled skóre: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5.

Bohutín - Airborne 19:0 (8:0)
Branky a as.: 3. Grosman (Novák), 4. Grosman (Berka), 7. O. Bauer (Berka), 9. O. Bauer (Hronec), 11. Novák, 15. Grosman (Heřman), 20. Berka (Hronec), 20. O. Bauer (Grosman), 23. Grosman (Hronec), 26. Grosman, 30. Hronec (T. Bauer), 31. Berka, 34. Grosman (Berka), 35. Berka, 36. Grosman (Hronec), 37. Hronec (Novák), 38. Novák (Grosman), 40. Berka (Grosman), 40. Grosman (Hronec). Bez ŽK.

Green team - Jelence 2:3 (1:1)
Branky a as.: 4. Pobiš (Novák), 31. M. Štochl (Velas) - 15. Buch, 25. Buch (Soukup), 33. Kout (Buch). Bez ŽK. Sled skóre: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Legie - Airborne 23:2 (6:2)
Branky a as.: 6. Bureš (L. Šimák), 9. Čech (Zákoucký), 11. P. Pechar (Bureš), 15. P. Šimák (Šperer), 16. Zákoucký (Šperer), 19. Kvasnica, 21. P. Šimák, 22. Šperer (Harvan), 23. P Šimák (Harvan), 23. Zákoucký (L. Šimák), 24. P. Pechar (Zákoucký), 26. L. Šimák (Zákoucký), 29. Čech (Švarc), 29. Zákoucký (P. Šimák), 30. P. Pechar (P. Šimák), 31. Venta (Zákoucký), 33. Čech (L. Šimák), 35. Šperer (P. Šimák), 37. P. Šimák (Harvan), 37. P. Šimák (Venta), 38. L. Šimák (Zákoucký), 39. Zákoucký (L. Šimák), 40. P. Pechar - 1. Hrkel (J. Celina), 10. vlastní. ŽK: Venta (Leg). Sled skóre: 0:1, 2:1, 2:2, 23:2.

Zápasy odpískali rozhodčí Chyba a Petráň.

1. Legie Příbram 4 3 1 0 43:10 10
2. Jelence 4 3 0 1 39:11 9
3. Green team 4 2 1 1 30:9 7
4. OTH B 4 2 0 2 33:16 6
5. Bohutín 4 1 0 3 23:40 3
6. Airborne 4 0 0 4 3:85 0

Příští kolo - neděle 18. ledna: 11.20 Jelence - Legie, 12.10 Green team - OTH B, 13.00 Jelence - Airborne, 13.50 Legie - Bohutín, 14.40 Airborne - OTH B, 15.30 Bohutín - Green team.