Mělník – Příbram
10:7 (6:3)

Domácí vtrhli do utkání s chutí brzy rozhodnout a to se jim povedlo. Během dvou střídání vedli 3:0, v 10. minutě pak už 6:1.

Poté na chvíli ztratili koncentraci a Příbramští za minutu a půl snížili dvěma slepenými góly na poločasových 6:3.

Do druhé půle domácí nastoupili znovu aktivně. Navýšili svůj náskok na 8:3, ale Osmdesáttrojky znovu dvěma rychlými góly po sobě vykřesaly naději – 8:5.

Jenomže Olympik měl zápas pevně v moci. Až když Mělník vedl 10:5, sáhli hosté k power–play, při níž stihli korigovat výsledek na 10:7.

V příštím kole má FC 83 Příbram volno a o dalším víkendu pak má volno celá 2. liga. Další zápas tedy odehraje až v pátek 28. ledna, kdy jedou na palubovku Hradce Králové.

Ostatní výsledky: Kladno – Hr. Králové 8:6, Slaný – Alfa Liberec 6:4, Kadaň – Andy Liberec 3:7, Benešov – Litoměřice 2:17.

1. Andy Liberec ⋌12 11 0 1 101:52 33
2. Kladno ⋌12 8 0 4 76:35 24
3. Hr. Králové ⋌12 8 0 4 66:47 24
4. Alfa Liberec ⋌12 8 0 4 66:60 24
5. Mělník ⋌12 7 0 5 68:48 21
6. Litoměřice ⋌11 5 1 5 69:51 16
7. Turnov ⋌11 5 0 6 56:55 15
8. Benešov ⋌12 5 0 7 59:83 15