Knockout - Bělá
4:4 (2:2), pk. 5:4

Příbramští futsalisté měli od začátku převahu, ale nedařilo se jim překonat vynikajícího Vernera v brance Bělé. "Předváděl místy až neuvěřitelné zákroky. Tak skvělého gólmana jsem snad ještě neviděl," vysekl kompliment strážci hostující branky vedoucí příbramského Knockoutu Michal Chyba.

I díky opoře v bráně se tak hostující hráči dostali dodvoubrankového vedení. To však ještě před přestávkou Knockout smazal a po změně stranještěpřidal dva góly navrch. "Pak jsme ale polevili v koncentraci, dál jsme chtěli útočit a málem se nám tovymstilo," komentoval závěr zápasu Chyba.

Běládokázala vyrovnat a vynutila si penalty.

Rozstřel začal neúspěšným pokusem Macek, ve druhé sérii jej však napodobil i hostující Flachbart, a tak bylo srovnáno. Rozhodnutí přišlo v šesté sérii, kdy za Knockout mířil přesně Lukacs, zatímco střelec Bělé poslal míč mimo.

Branky: 1:2 Čupr (Macek), 2:2 Macek, 3:2 Macek (Voříšek), 4:2 Dražan (Voříšek) - 0:1 Bartoš, 0:2 Flachbart, 4:3 Karásek, 4:4 Bartoš. Rozhodující penaltu dal Lukacs.

Knockout: Bohuněk (Mičian) - Lukacs, Macek, Čupr - Smejkal, Kočí, Dražan, Voříšek.

Ve finále se Knockout utká s Ebárnou Kladno, která v semifinále porazila také na penalty FC 83 Příbram. Původně se mělo hrát formou dvojzápasu, ale vzhledem k nedostatku času se soupeři domluvili na sehrání jediného duelu, a to v Příbrami. Hrát by se mělo na přelomu srpna a září.