Soutěž všestrannosti zahrnuje šplh, plavání, gymnastický víceboj (akrobacie, přeskok, kruhy, kladinu, hrazdu, bradla) a atletický víceboj (sprint, dálka, hod, střední tratě).

Přebor mladšího žactva proběhl v Pardubicích. Příbramský Sokol zde reprezentovala pětice závodníků, z nichž nejúspěšnějším byl Matouš Lachman. V nejmladší kategorii získal celkové třetí místo, ke kterému mu nejvíce pomohl jeho výkon ve šplhu a sportovní gymnastice.

Také v soutěži družstev této kategorie získala Příbram bronzové medaile, o rok starší družstvo potom obsadilo čtvrté místo. Dohromady si malí Příbramáci z Pardubic odvezli devět medailí – dvě zlaté, dvě stříbrné a pět bronzových.

Přebor všech zbývajících kategorií proběhl v Praze, kde Příbram reprezentovalo osm závodníků.

Velké naděje byly vkládány hlavně do loňského přeborníka republiky v kategorii III Vítka Havelky. Ten sice letos postoupil do starší kategorie, ale přesto měl vysoké ambice.

V Praze nakonec dokázal zlatou medaili a přebornický titul obhájit, když vyhrál šplh, plavání i atletiku a v gymnastice byl třetí.

V kategorii III sice příbramský Sokol tentokrát vítěze neměl, ale přesto byl opět spokojený. Ondřej Vaner totiž do poslední disciplíny bojoval o stříbro, které mu nakonec uteklo o pouhých dvanáct bodů a skončil třetí.

Úspěšnost výpravy v závěru podtrhli oba příbramští účastníci kategorie mužů. Václav Kotlan se vrátil po roční přestávce, přesto v celkovém hodnocení vybojoval třetí místo.

Ještě o jednu příčku lepší byl Jiří Trávníček, který ziskem stříbrné medaile výrazně vylepšil loňské šesté místo.

Umístění Sokola Příbram na Přeborech ČOS:
Kategorie I:
3. Matouš Lachman (plavání 13., šplh 1., sport. gymnastika 2., atletika 9.), 10. Gábina Knížková (pl. 9., šplh 12., sg 20., atl. 10.).
Kategorie II: 6. Kristýna mazná (pl. 19., šplh 8., sg 16., atl. 2.), 8. Ant. Schejbal (pl. 2., šplh 1., sg 5., atl. 26.), 25. Aneta Kalátová (pl. 14., šplh 38., sg 20., atl. 33.).
Kategorie III: 3. Ondřej Vaner (pl. 4., šplh 4., sg 6., atl. 6.), 8. Matouš Havrlík (pl. 11., šplh 14., sg 11., atl. 9.), Veronika Pogányová nedokončila.
Kategorie IV: 1. Vítek Havelka (pl. 1., šplh 1., sg 3., atl. 1.), 13. Jan Šindelář (pl. 3., šplh 15., sg 14., atl. 18.), 15. Lucka Straková (pl. 12, šplh 15., sg 11., atl. 25.).
Muži: 2. Jiří Trávníček (pl. 7., šplh 3., sg 3., atl. 5.), 3. Václav Kotlan (pl. 10., šplh 1., sg 4., atl. 3.).