V prvním utkání byl soupeřem Příbramských B-tým Kutné Hory. O utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy se našim klukům nepodařilo ubránit nejlepšího střelce tohoto družstva a jak se později ukázalo i celého turnaje. Ve druhém poločase, do kterého Příbramští vstoupili se zlepšenou hrou jak v obraně, tak i v útoku, začali náskok soupeře stahovat až na rozdíl dvou branek, přičemž se střelecky dařilo především Paboučkovi. Ale za stavu 9:7 neproměnili několik vyložených šancí a umožnili tak soupeři dovést utkání do vítězného konce.
Ve druhém utkání, v němž nastoupili proti družstvu z Úval, se Příbramským zdařil vstup mnohem lepe a díky výbornému výkonu brankáře Širokého, který zlikvidoval tři z pěti sedmimetrových hodů, byl zápas dlouho vyrovnaný. Bohužel, v závěru si příbramští házenkáři opět vybrali slabší chvilku a soupeř si došel pro výhru.
Třetí a čtvrté vystoupení Příbramských na turnaji měla podobný začátek. V obou utkáních nezvládli první poločas.
Zatímco v posledním utkání s A-týmem Kutné Hory se podařilo Příbrami zvýšenou aktivitou v obraně a lepší koncovkou v útočných akcích zmírnit porážku, tak v utkání s Chodovem, které vynikalo velkou nervozitou, se jim toto nedařilo.
Přestože příbramští kluci obsadili na turnaji poslední místo, předvedli velmi dobrý výkon.
Vítězem turnaje se stal B-tým Kutné Hory před Sokolem Úvaly a třetí místo obsadil A-tým Kutné Hory.
Další turnaj, který v rámci zimní přípravy Příbramští absolvují, je Memoriál Zdenka Vojíře, který se koná 21. února ve Sportovní hale Aquaparku v Příbrami.
Sestava a střelci Příbrami: Široký – Veselý 2, Lhoták 6, Pabouček 6, Klaudy 8, Bažant 6, Krejča 7, Vlasák,
Výsledky
Spartak Příbram – Kutná Hora B 8:11, Úvaly 9:16, Chodov 8:19, Kutná Hora A 13:19.
Sparta Kut. Hora B – Kut. Hora A 15:12, Chodov 20:13, Úvaly 16:12.
Sokol Úvaly – Chodov 16:13, Kut. Hora A 16:15.
Sparta Kut. Hora A – TJ JM Chodov 16:15.
Pořadí: 1. Kut. Hora B, 2. Úvaly, 3. Kut. Hora A, 4. Chodov, 5. Příbram.