Do turnaje vstoupili příbramští kluci utkáním se Zručí a od prvních minut bylo jasné, že jim v tomto turnaji pšenka nepokvete. Příbramským hráčům se nedařilo najít herní pohodu a k jejímu hledání nepomohla ani velmi agresivní vysunutá obrana soupeře, která vedla k tomu, že o osudu utkání bylo velmi brzo rozhodnuto.

Ve druhém utkání byla soupeřem Dukla Praha, která se opírá o pevnou obranu a rychlé protiútoky. Pokud se v prvním utkání dařilo prosazovat se Příbramským z prostoru pivota prostřednictvím Martinka, tak v tomto utkání tato herní varianta selhala.

Třetím soupeřem Spartaku bylo družstvo domácích, které se svojí kvalitou vyrovná hráčům ze Zruče. Domácí předčili svého soupeře především v rychlosti pohybu a nápaditostí zakončení svých útočných akcí, díky kterým odsoudili často Příbramské do role diváků. Utkaní bylo vyrovnané až ve druhém poločase, kdy za domácí nastoupili hráči narození v roce B-týmu.

Posledním soupeřem příbramských házenkářů bylo družstvo Bělé pod Bezdězem. Na toto družstvo si Příbramští věřili. První poločas vyhráli o jednu branku, hlavně kvůli nepřesné a místy i ukvapené koncovce. Ve druhém poločase vlivem změněné obranné činnosti a z ní vyplývajících možností rychlých protiútoků zakončovaných především Martinkem a Zdeňkem Krejčou se ukázalo, že si Příbramští na Bělou věřili oprávněně.

Další turnaj oblastního přeboru bude pořádat Spartak Příbram 24. května na hřišti u Základní školy Bratří Čapků.

Sestava a střelci Spartaku: Vlasák – Šťastný, A. Krejča 6/2, Růžička, Martínek 13, Štefl 6, Štěpnička, Z. Krejča 10.

Výsledky
Spartak Příbram – Zruč nad Sázavou 11:24, Dukla 4:20, Úvaly 2:19, Bělá p. B. 18:4,
Jiskra Zruč nad Sázavou – Úvaly 12:11, Bělá p. B. 21:1, Dukla 12:28,
Sokol Úvaly – Bělá p. B. 25:0,
Dukla Praha 4 – Sokol Bělá pod Bezdězem 16:4.