Do turnaje vstoupili Příbramští utkáním se Zručí nad Sázavou. Od prvních minut tohoto utkání bylo jasné, že nově vzniklý tým velmi výrazně zaostává za svými soupeři. Především útočná fáze byla plná zbytečných ztrát, jež soupeř trestal z rychlých protiútoků. Příbramští tak podlehli soupeři 24:2.

Ve druhém zápase žáci Spartaku nastoupili proti Úvalům. Přestože se jejich útočná hra zlepšila, což se projevilo především na souhře dvojice V. Krejča – Gaža, do které se občas zapojil i Z. Krejča, na rovnocennou partii s favoritem to nestačilo a družstvo Příbrami podlehlo opět vysokým rozdílem. Tentokrát 26:4.

V posledním utkání byl soupeřem tým Sokola Bělá pod Bezdězem. V prvním poločase sice příbramští kluci podali velmi solidní výkon v obranné fázi, především v podání Aleše a Zdeňka Krejči, podpořený zákroky Havelky v brance, avšak v útoku se dokázal výrazněji prosadit pouze Vratislav Krejča.

Jelikož s rostoucí únavou se stále častěji otvírala okénka v obraně, prohrál Spartak i v tomto utkání vysoko 19:6.

Sestava a střelci Spartaku: Havelka – Z. Krejča 3, A. Krejča, Suk, V. Krejča 6, Gaža 4, Růžička, Szabo.

Další turnaj Oblastního přeboru starších žáků se koná 25. října ve Zruči nad Sázavou.