Házenkáři Spartaku odjížděli i k tomuto turnaji v malém počtu doplněni o mladší žáky. A právě nesehranost a malý počet se ukázaly jako limitující skutečnost pro úspěch v tomto turnaji.

Příbramští do turnaje vstoupili utkáním s Kutnou Horou. Od počátku utkání bylo vidět, že Příbramští mají ze svého soupeře velký respekt a utkání prohráli velmi vysokým rozdílem. Ve druhém utkání se Příbramáci utkali s družstvem Mělníka. "Kluci podali velmi dobrý a bojovný výkon, kterým udržovali se soupeřem krok po celý první poločas, ale na začátku druhého poločasu se dopustili několika technických chyb v řadě, které zkušené družstvo Mělníka okamžitě potrestalo a zápas zlomilo na svoji stranu," komentoval zápas trenér Josef Holeček.

Třetím soupeřem příbramských házenkářů bylo družstvo Bělé opírající se výborné výkony svých spojek. V úvodu utkání Příbramští dokázali tuto sílu částečně eliminovat a k tomu se posazovat křídelní hrou, avšak s přibývajícím časem se začala projevovat únava a utkání dostalo jednoznačný charakter.

Poslední utkání s pořádajícím týmem se odehrávalo za naprosté převahy tohoto družstva, která v některých momentech přecházela v exhibici.

Přestože příbramští hráči na své soupeře výrazně nestačili, je třeba vyzdvihnout výkony Havránka, Klaudyho, Lhotáka a Záborce, i když ani jejich výkony nezabránily poklesu Spartaku na 6. místo v oblastním přeboru starších žáků.

Příbram: Havránek - Lhoták, Záborec, Vávra, Míka, Široký, Klaudy, Štefl.

Výsledky:

AŠ Mladá Boleslav – Bělá pod Bezdězem 20:11, - WENDY Mělník 26:4, - Sparta Kutná Hora 21:7, - Spartak Příbram 24:3.
Kutná Hora – WENDY Mělník 11:8, - Spartak Příbram 22:4, - Bělá pod Bezdězem 23:15.
WENDY Mělník – Bělá pod Bezdězem 20:18, - Spartak Příbram 17:8.
Sokol Bělá pod Bezdězem – Spartak Příbram 20:6.

Oddíl házené Spartak Příbram pořádá nábor nových hráčů. Hledá kluky ze 4. až 6. tříd základních škol. Případní zájemci mohou buď rovnou přijít na úterní trénink od 16 do 18 hodin na hřiště u Gymnázia Příbram VII nebo se domluvit na telefonním čísle 605 131 171 s panem Holečkem.