Do turnaje vstoupili Příbramští utkáním s Lokomotivou České Budějovice. Od úvodních minut bylo jasné, že tento soupeř je nad síly příbramského týmu a utkání změnil ve svojí exhibici.

Ve druhém utkání byl soupeřem Příbrami A-tým pořádajícího HBK Strakonice. Ve velmi vyrovnaném a bojovném utkání se Příbramští mohli spolehnout na výborný výkon Vlasáka v brance a zlepšenou obranou činnost, avšak na úspěch to nestačilo.

Dalším soupeřem byl B-tým Strakonic. V tomto utkání Spartak nezvládl úvod utkání a přestože dobrá obrana byla podpořena dobrou koncovkou Štefla, tak si domácí házenkáři vítězství nedali vzít.

V utkání s Třeboní se příbramští házenkáři dostali do nelehké úlohy potvrdit lepšící se útočnou fázi své hry, avšak to se jim nepodařilo, jelikož družstvo Třeboně bylo velmi dobře připraveno, úspěšně ubránilo střelce a zaslouženě zvítězilo.

V posledním zápasu se Příbram utkala s družstvem Talentu Plzeň o konečné páté místo. Bohužel, nevyšel jim úvod utkání a velmi rychle prohrávali o pět branek. Pak se jim zvýšeným úsilím podařilo snížit na rozdíl dvou branek, ale na víc jim síly nestačily. Porážka v tomto utkání odsoudila Spartak k poslednímu místu.

Vítězem turnaje se stalo družstvo Lokomotivy České Budějovice před týmem Jiskry Třeboň.

Výsledky
Spartak Příbram – Loko Č. Budějovice 4:17, - HBK Strakonice A 4:10, - HBK Strakonice B 6:10, - Jiskra Třeboň 5:9, - Talent Plzeň 5:9.

Sestava a střelci Spartaku: Vlasák – Crha, A. Krejča 3, Štefl 11, Štěpnička , Z. Krejča 3, Martinek 7/3 , Chmelíková.