HFK Příbram - Č. Lípa
10:11 (5:8)

V prvním poločasedomácí nevyužili několika dobrých šancí, včetně samostatných úniků na gólmana, zatímco hosté góly dávali téměř ze všeho. Po změně stranHFK hru zlepšilo a výsledkem byla stíhací jízda alespoň za bodem. Devět minut před koncem snížili příbramští futsalisténa rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat nedokázali. V power-play inkasovali a bylo rozhodnuto.

Ostatní víkendové zápasy Divize A skončily vysokými vítězstvími favoritů. Dosud předposlední Celtic Kladno inkasova šestnáct branek a díky horšímu skóre padl místo HFK na dno tabulky.

Branky a as.: 6. Tošovský, 6. Ptáček (Vacek), 17. Tošovský (PVK), 17. J. Kuba (Chudárek), 20. Ptáček (Tošovský), 24. Vacek (Ptáček), 26. Dražan (Nohýnek), 29. Ptáček (Dražan), 31. Tošovský, 40. Ptáček (Dražan) - 3. Rameš (Půlpán), 5. Zelenka (Zdich), 8. Půlpán (Rameš), 12. Půlpán (Sysel), 17. Zelenka (Švec, 18. Soukup (pk), 18. Soukup (Rameš), 20. Zdich (PVK), 21. Dutka (Soukup), 22. Soukup (Švec), 39. Švec. ŽK: Chudárek - Michálek, Sysel. Rozhodčí: Petráň, Peták. Diváci: 19. Sled skóre: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:8, 5:8, 5:10, 9:10, 9:11, 10:11.

HFK: Falc - Nohýnek, J. Kuba, Vacek, Tošovský - Dražan, Ptáček, Hájek, Chudárek.
Démoni: Michálek - Zelenka, Rameš, Soukup, Půlpán, Dutka, Zdich, Dušánek, Sysel, Švec, Frnka.

Ostatní výsledky 7. kola: Brandýsek - Liberec 1:6, Veltěž - Děčín 8:3, MCE Slaný- Malibu M. Boleslav11:4, Zole Č. Lípa - Celtic Kladno16:2, 1.DFK Slaný - Třebusice 1:16.

1. Třebusice 7 5 1 1 69:31 16
2. MCE Slaný 7 5 1 1 74:48 16
3. Veltěž 7 4 2 1 41:28 14
4. Liberec 7 4 1 2 50:30 13
5. Démoni Č. Lípa 7 4 1 2 51:40 13
6. Brandýsek 7 4 0 3 41:27 12
7. Děčín 7 4 0 3 36:54 12
8. Zole Č. Lípa 7 3 0 4 44:42 9