HFK Příbram – 1. DFK Slaný
10:10 (4:1)

Vstup do zápasu se Příbrami povedl na výbornou. Postupně HFK vedlo už 4:0 a zdálo se, že pro záchranu si v klidu dokráčí.

Jenomže po přestávce hosté zapnuli na vyšší obrátky a začali dotahovat. Pět minut před koncem poprvé vyrovnali na 9:9. HFK ještě šlo do vedení, ale tři minuty před koncem Slaný z desetimetrového kopu opět skóre srovnalo.

Devadesát vteřin před koncem byl hostům vyloučen obránce za druhou žlutou kartu a HFK tedy mělo výhodu přesilové hry. Místo snahy o zakončení se příbramští hráči zaměřili na udržení míče ve své moci, což dokázali a potřebný bod za remízu si pohlídali. Zajistili si tak možnost hrát třetí nejvyšší soutěž i v příštím roce.

Branky domácích: Hájek 3, Ptáček 3, Tošovský 3, Mlnařík. Rozhodčí: Rybka, Velebil. Diváci: 17. Sled skóre: 4:0, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 8:5, 8:7, 9:7, 9:9, 10:9, 10:10.

HFK: Vrňák – Königsmark, Vacek, Mlnařík, Tošovský – Ptáček, V. Kuba, Hájek.

Bod nakonec k záchraně stačil i soupeři příbramských futsalistů ze Slaného.

Poslední neobsazené sestupové místo v divizi připadlo Veltěži. Ta prohrála na palubovce postupujícího Liberce a po roce se vrátí do Středočeského přeboru. Doprovodí ji již dříve jistí hráči Celtiku Kladno.