Na Velkou cenu Chomutova odjeli tři Příbramáci.

Největší konkurenci ve váze do 42 kg měl v mladších žácích Martin Řezáč. Přesto dokázal v KO systému vybojovat páté místo. Dominik Pokorný ve stejné kategorii prohrál boj o finále a skončil tak na velice pěkném třetím místě. Lukáš Kocna startoval v kategorii starších žáků ve váze do 73 kg. Svůj boj prohrál až ve finálovém zápase a vybojoval tedy druhé místo.

TJ Lokomotiva Beroun pořádala první ročník O putovní pohár města Berouna. Na tuto soutěž odjelo bojovat družstvo Příbrami s osmi judisty.

V kategorii mláďata Pavel Bartoš vybojoval 4. místo, Matěj Klíma v KO systému získal páté místo. Martin Řezáč opět obsadil ve velké konkurenci 5. místo, Radek Míka a Dominik Pokorný ve svých váhových kategoriích obsadili shodně druhá místa. Za starší žáky bojovali na berounských tatami Lukáš Kocna, Dominik Kovář a za žákyně Jitka Křížová. Lukáš opět dokázal, že se ve své váze umí poprat a tentokrát vyhrál. Dominik Kovář ve své skupině prohrál na body a obsadil tak pěkné třetí místo. Jediná zástupkyně dívek příbramského klubu Jitka Křížová ve své váhové kategorii neměla konkurenci a vybojovala si první místo a zlatou medaili.