Matěj Klíma, Martin Řezáč, Honza Havel a Honzík Sládek odjeli do Benešova, kde Sportovní klub policie Benešov pořádal 15. ročník turnaje přípravek, mláďat a mladších žáků a žákyň - Memoriál Antonína Tichého.

Zde opět výborně zabojoval Matěj Klíma, který vybojoval pět vítězných utkání a ve své kategorii zvítězil. Skvěle si v kategorii přípravek ve své váze vedl Honza Havel. Ten vyhrál tři zápasy a podlehl až ve finále. Do Příbrami tak přivezl medaili za druhé místo. V nejvíce obsazené kategorii mladších žáků vybojoval Martin Řezáč své neoblíbené třetí místo. Nováčkem na turnaji v Benešově byl Honzík Sládek, který zatím sbírá první závodnické zkušenosti.

Do Písku na turnaj pořádaný SKP Judo Písek odjeli bojovat na tatami dorostenky Lucka Nováková, Markéta Horáčková, David Zazvonil a Jakub Holý. Lucka s Markétou byly na svém prvním turnaji. Snažili se ukázat co umí, a tak Markéta skončila na pátém místě a Lucka šestá. Výborně zabojoval David Zazvonil a ve své váhové kategorii do 60 kg vybojoval krásné třetí místo. Junior Jakub Holý se představil v mužské kategorii do 66 kg a nedal svým soupeřům šanci. Vyhrál všechny své čtyři zápasy a vybojoval tak zlatou medaili.