Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Judisté všechny starty proměnili v medaile

Příbram – Vsobotu 23. října proběhly hned dva turnaje v judu pro mláďata a žactvo. Nechyběli na nich ani závodníci z příbramského klubu, kteří dokázali, že patří mezi krajskou špičku.

27.10.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/Vladimír Klíma

Již tradičního Kralupy Cupu 2010 se zúčastnili mladší žáci Vít Jech, Honza Havel, Matěj Klíma, Jakub Vaníček a Petr Hráček. Tuto pětici ještě doplnila mláďata Matěj Havel a Zuzanka Hrstková.

A všichni ve svých kategoriích vybojovali medaili!

Výborně zápasila Zuzanka Hrstková, která byla na svém prvním turnaji. Prohrála až v souboji o finále, a obsadila tak 3. místo. Matěj Havel podal opět vynikající výkon a svoji věkovou a váhovou kategorii vyhrál. Stejně se vedlo i jeho staršímu bratrovi Honzovi.

A do třetice se příbramský klub radoval z prvenství Jakuba Vaníčka.

Druhá místa pak z Kralup přivezli Matěj Klíma a Petr Hráček. Vítek Jech obsadil na turnaji 3. místo.

Žáci David Grebeň a Šimon Šerý jeli zápasit na tatami do Neratovic. Ani oni nepřijeli s prázdnou. Po vzoru svých kamarádů zabojovali a také přivezli medaile. Šimon Šerý za první místo a David Grebeň za třetí místo.

Obou turnajů se tedy zúčastnilo celkem devět žáků sportovního klubu dětí a mládeže Judo Příbram, kteří přivezli devět medailí – 3x za třetí místo, 2x za druhé místo a 4x za 1. místo. Všem patří velká gratulace!

27.10.2010
Nejstarším sedlčanským tenistou je téměř 82letý Zbyněk Jetel.

Překročil osmdesátku, na kurtech bývá od jara do podzimu

Spolek pro kočku hledá dobrovolníky i podporu po opuštěné kočky.

Příbramští ochránci koček hledají podporu a pomoc

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Spisovatelka Michaela Burdová: Láká mě spojení příběhu s obrázky

Sedlčany /FOTOGALERIE/ - Michaela Burdová žije v Sedlčanech na Příbramsku. Ve svých 27 letech je vyhledávanou autorkou fantasy knih pro děti a mládež. Patří k několika současným českým spisovatelům, které toto povolání uživí. Dosud jí vyšlo dvanáct knížek, a protože jí inspirace neopouští, v březnu 2018 pokřtí třináctou.

Ayong si zahrál za českou reprezentační dvacítku

Příbram – Mladý útočník týmu 1. FK Příbram Bastien Karsten Ayong debutoval v nedávné reprezentační přestávce v dresu české fotbalové reprezentace do 20 let. Českého fotbalového útočníka původem z afrického Kamerunu nominoval do týmu pro zápasy Elite Tournament trenér reprezentace do dvaceti let, shodou okolností také Příbramák, Karel Krejčí.