Junioři Vavexu sahali v Brně po výhře

BRNO - Po prvních dvou zápasech finále volejbalové Extraligy juniorů je stav 2:0 pro Brno. Příbramští mladíci však minimálně ve druhém utkání sahali po skalpu letošního suveréna.

10.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Hájek

Už sobotní duel napověděl, že to tentokrát brněnští junioři nebudou mít jednoduché. Vavex sice prohrál první set 25:19, ale druhý vyhrál 26:24. Rozhodující třetí sadu však pro sebe znovu rozhodli domácí v poměru 25:23 a poslední set už měli pod kontrolou.

V neděli se Brno rychle ujalo vedení 2:0 na sety, ale Vavex se nevzdal a po setech 25:22 a 25:19 vyrovnal. V tie-breaku však prokázali brňáci kvalitu a po vítězství 15:11 se finálová série stěhuje do Příbrami za stavu 2:0.

Třetí utkání finále bude v pátek od 17 hodin k vidění ve Sportovní hale Aquaparku. Přijďte příbramské juniory povzbudit a pomoct jim vynutit si další zápas v sobotu!

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

KRÁTCE: Zámek Dobříš uzavře expozice

Příbramsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

Musel na rychlo změnit plány, přesto Jan Tománek v závodu ve Švýcarsku zazářil

Svatý Mořic – Jan Tománek se zúčastnil závodu VISMA Ski Classics La Diagonela, v rámci kterého absolvoval třicetikilometrový závod La Pachifica. Svůj souboj s náročnou tratí dokončil ve výborném čase 2:41.12 hodiny jako jediný handicapovaný závodník na sledgi.

Úspěch! Martin Macík si z Dakaru odváží páté místo

Sedlčany – Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing dosáhli v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar na výborná umístění. Posádka kamionu Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva vybojovala pátou pozici, motorkář Jan Brabec obsadil konečné 39. místo. Postarali se tak o nejlepší české výsledky ve svých kategoriích.