LIBOR PRISTÁŠ

Výsledky

Kata muži: 1. Jakub Tesárek (KARATE TESY Shotokan), 2. Jindřich Pilmann (KESL RYU Praha), 3. Jakub Debrecenyi (VSK VŠB TU Ostrava), 3. Lukáš Janda (SC Flair), 5. Jan Drobeček (Sport Relax), 5. Miloslav Kabeš (Karate Klub Ústí nad Labem), 7. Ondřej Kumpošt (KESL RYU Praha), 7. Michal Vigh (Karate Tygr Shotokan Ostrava).

Kata ženy: 1. Petra Nová (Karate Vision Praha), 2. Veronika Ištvánková (Šin-mu Hodonín), 3. Anežka Kotěrová (KESL RYU Praha), 3. Veronika Mišková (Šin-mu Hodonín), 5. Lenka Zandtová (SC Flair), 5. Petra Žídková (Nidoshinkan DOJO), 7. Lucie Papíková (KESL RYU Praha), 7. Simona Pivodová (SK Slavia Orlová).

Kata team muži: 1. Česká republika, 2. Kesl Ryu Praha, 3. Sport Relax, 3. Karate Klub Ústí nad Labem.

Kumite muži do 60 kg: 1. Aleš Brůna (KC Žatec), 2. Lukáš Polzer (Spartak Hradec Králové), 3. Miloš Brádle (Karate klub Trutnov), 3. Jiří Svítek (KC Žatec), 5. Lukáš Mrzena (Baník Příbram), 5. Richard Šebora (ŠSKK SOŠOOM Karviná).

Kumite muži do 67 kg: 1. Adam Horváth (Baník Havířov), 2. Karel Hung (SKR SU Ústí nad Labem), 3. Robin Popelka (Karate České Budějovice), 3. Petr Vašíček (KESL RYU Praha), 5. Martin Ištvánek (Šin-mu Hodonín), 5. Jakub Kroulík (SK Karate Ústí nad Orlicí), 7. Michal Vigh (Karate Tygr Shotokan Ostrava).

Kumite muži do 75kg: 1. Jan Kočí (Karate České Budějovice), 2. Adam Sládeček (Baník Havířov), 3. Jiří Junek (Baník Havířov), 3. Vojtěch Kočí (Karate České Budějovice), 5. Petr Kubička (Fight Club České Budějovice), 5. Jan Tobola (Spartak Hradec Králové), 7. David Dvořák (KKD Bruntál), 7. David Svoboda (SKR SU Ústí nad Labem).

Kumite muži do 84 kg: 1. Adam Hrnčíř (Baník Havířov), 2. Jindřich Pilmann (KESL RYU Praha), 3. Petr Klor (Karate České Budějovice), 3. Ivo Šroler (Spartak Hradec Králové), 5. Daniel Burda (Karate Vision Praha), 5. Jan Moravec (TJ Karate Praha), 7. Lubomír Odráška (Baník Příbram)

Kumite muži nad 84kg: 1. Jan Tuček (KC Žatec), 2. Petr Zoubek (Karate České Budějovice), 3. Lukáš Krojidlo (Karate Klub Ústí nad Labem), 3. Tomáš Reich (KESL RYU Praha), 5. Jaroslav Roušar (Karate Polička), 5. Lubomír Vaverka (KKD Bruntál).

Kumite muži bez rozdílu hmotnosti: 1. Jan Tuček (KC Žatec), 2. Jan Kočí (Karate České Budějovice), 3. Milan Burget (ASK Tatra Kopřivnice), 3. Miroslav Trnka (Baník Havířov), 5. Jiří Hájek (KK Odry), 5. Tomáš Reich (KESL RYU Praha), 7. Adam Hrnčíř (Baník Havířov).

Kumite ženy do 50 kg: 1. Pavla Linhartová (Karate České Budějovice), 2. Simona Pivodová (SK Slavia Orlová), 3. Jana Tošnarová (Tesla Brno)

Kumite ženy do 55 kg: 1. Aneta Markušová (Slavia TU Liberec), 2. Zuzana Linhartová (Karate České Budějovice), 3. Tereza Matějková (Slavia TU Liberec), 3. Žaneta Noskeová (SKR SU Ústí nad Labem), 5. Eva Karafiátová (Tesla Brno), 5. Petra Zielonková (TJ TŽ Třinec).

Kumite ženy do 61 kg: 1. Karolína Bobková (Baník Havířov), 2. Alexandra Záhumenská (SK Budo Havířov), 3. Lucie Veithová (Karate České Budějovice), 3. Gabriela Zámečníková (SKR SU Ústí nad Labem, 5. Michaela Jiroutová (Karate klub Trutnov), 5. Martina Putnová (SKK Shotokan Liberec)

Kumite ženy do 68 kg: 1. Štěpánka Šajnarová (KKD Bruntál), 2. Ludmila Pavlíková (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav), 3. Klára Kostelníčková (SK Budo Havířov), 3. Petra Sedláčková (KARATE-DO Dvůr Králové), 5. Anna Emingerová (KC Žatec).

Kumite ženy nad 68 kg: 1. Radka Krejčová (Spartak Hradec Králové), 2. Hana Dostálová (SKK Shotokan Liberec), 3. Zuzana Hepnarová (Karate klub Trutnov), 3. Lenka Texlová (KARATE-DO Dvůr Králové).

Kumite ženy bez rozdílu hmotnosti: 1. Radka Krejčová (Spartak Hradec Králové), 2. Pavla Linhartová (Karate České Budějovice),

3. Karolína Bobková (Baník Havířov), 3. Lucie Veithová (Karate České Budějovice), 5. Hana Dostálová (SKK Shotokan Liberec), 5. Zuzana Linhartová (Karate České Budějovice), 7. Zuzana Hepnarová (Karate klub Trutnov), 7. Lenka Sigmundová (TJ Jeseník).