Přebor II. třídy – muži

Skupina A
1. a 2. kolo:
Sn Lysá n. L. – VK Nymburk 3:1, 2:3, VK Mladá Boleslav B – VK Karbo Benátky n. J. B 0:3, 3:1, So Roztoky – So Brandýs n. L. 3:1 3:0. So Milovice – SPP Odolena Voda odloženo.

1. Roztoky u Prahy 2 2 0  6:1  4
2. Benátky n. J. B 2 1 1  4:3  3
3. Lysá n. L. 2 1 1  5:4  3
4. VK Nymburk 2 1 1  4:5  3
5. Ml. Boleslav B 2 1 1  3:4  3
6. Brandýs n. L. 2 0 2  1:6  2
SPP Odolena Voda a Milovice do bojů zatím nezasáhly.

Skupina B
1. a 2. kolo:
SK Kolín – Tn. Sedlčany 3:0, 3:0, So Poříčany – Metaz Týnec n. S. 1:3, 0:3, So Vlašim – SK Kostelní Lhota 3:2, 3:1, Jiskra Zruč n. S. – Bohemia Poděbrady 1:3, 1:3.

1. Kolín 2 2 0  6:0  4
2. Týnec n. S. 2 2 0  6:1  4
3. Poděbrady 2 2 0  6:2  4
4. Vlašim 2 2 0  6:3  4
5. Kost. Lhota 2 0 2  3:6  2
6. Zruč n. S. 2 0 2  2:6  2
7. Poříčany 2 0 2  1:6  2
8. Sedlčany 2 0 2  0:6  2
Kutná Hora do bojů zatím nezasáhla

Skupina C
1. a 2. kolo:
KV Dobříš – VK Rakovník B 2:3, 3:2, Slaný – Komárov 2:3, 2:3, Loko Rakovník – Hořovice 3:2, 3:0, VK Kladno – VK Tuchlovice B 3:0, 3:0.

1. VK Kladno 2 2 0  6:0  4
2. Loko Rakovník 2 2 0  6:2  4
3. Komárov 2 2 0  6:4  4
4. Dobříš 2 1 1  5:5  3
5. VK Rakovník B 2 1 1  5:5  3
6. Slaný 2 0 2  4:6  2
7. Hořovice 2 0 2  2:6  2
8. Tuchlovice B 2 0 2  0:6  2
Beroun do bojů zatím nezasáhl

Přebor II. třídy – ženy

Skupina A
1. a 2. kolo:
TJ Neratovice B – So Roztoky u Prahy 1:3, 0:3, So Roztoky A – VK Benešovská 1:3, 2:3, Loko Nymburk – Kaučuk Kralupy B 3:1, 3:1, SPP Odolena Voda – VSC Čelákovice odloženo.

1. Roztoky B 2 2 0  6:1  4
2. Loko Nymburk 2 2 0  6:2  4
3. VK Benešovská 2 2 0  6:3  4
4. Roztoky A 2 0 2  3:6  2
5. Kralupy B 2 0 2  2:6  2
6. Neratovice B 2 0 2  1:6  2
Čelákovice a Odolena Voda do bojů zatím nezasáhly.

Skupina B
1. a 2. kolo:
So Nučice – Loko Zdice B 3:0, 3:0, So Dobřichovice B – So Slaný 3:0, 3:1, Loko Zdice A – KV Dobříš 3:0, 3:0, So Komárov B – Loko Beroun 3:0, 3:0, So Nové Strašecí – So Dobřichovice C odloženo.

1. Komárov B 2 2 0  6:0  4
2. Nučice 2 2 0  6:0  4
3. Zdice A 2 2 0  6:0  4
4. Dobřichovice B 2 2 0  6:1  4
5. Slaný 2 9 2  1:6  2
6. Dobříš 2 0 2  0:6  2
7. Zdice B 2 0 2  0:6  2
8. Beroun 2 0 2  0:6  2
So Dobřichovice C a So Nové Strašecí do bojů zatím nezasáhly.