V krajském přeboru favorité svoji roli splnili, jen ve Slaném se nakonec museli spokojit s remízou 5:5. Domácí Slaný vedlo už 3:0 a 5:2, ale hosté z Dobříše zbraně nesložili a dokázali vydolovat aspoň bod.

V krajské soutěži se rovněž vedlo v úvodním kole především domácím celkům, Vavřinec dokonce porazil Milín s nulou. Z hostů uspělo Nové Strašecí, které si přivezlo oba body z Neratovic.

Současně s výsledky úvodního kola přinášíme i los krajského přeboru a krajské soutěže.

Krajský přebor
1. kolo – sobota 18. dubna
Úvaly – Hlavenec 6:3, Nymburk – Mn. Hradiště 3:6, Šacung B – Církvice 6:1, Slaný – Dobříš 5:5.
2. kolo – sobota 25. dubna
Hlavenec – Dobříš, Církvice – Slaný, Nymburk – Šacung B, Úvaly – Mnichovo Hradiště.
3. kolo – sobota 2. května
Mnichovo Hradiště – Hlavenec, Šacung B – Úvaly, Slaný – Nymburk, Dobříš – Církvice.
4. kolo – sobota 9. května
Hlavenec – Církvice, Nymburk – Dobříš, Úvaly – Slaný, Mnichovo Hradiště – Šacung B.
5. kolo – sobota 16. května
Šacung B – Hlavenec, Slaný – Mn. Hradiště, Dobříš – Úvaly, Církvice – Nymburk.
6. kolo – sobota 23. května
Hlavenec – Nymburk, Úvaly – Církvice, Mn. Hradiště – Dobříš, Slaný – Šacung.
7. kolo – sobota 18. dubna
Slaný – Hlavenec, Dobříš – Šacung B, Církvice – Mnichovo Hradiště, Úvaly – Nymburk.
Odvety se hrají v těchto termínech: 8. kolo – 6. 6., 9. kolo – 13. 6., 10. kolo – 20. 6., 11. kolo: 27. 6., 12. kolo – 29. 8., 13. kolo – 5. 9., 14. kolo – 12. 9.

Krajská soutěž
1. kolo – sobota 18. dubna
Neratovice – N. Strašecí 3:6, Vavřinec – Milín 6:0, Osnice – Čelákovice B 6:3, Přišimasy – Vlaš/Votice 6:1.
2. kolo – sobota 25. dubna
Milín – Osnice, Nové Strašecí – Vlašim/Votice, Čelákovice B – Přišimasy, Neratovice – SK Vavřinec.
3. kolo – sobota 2. května
Vavřinec – Nové Strašecí, Osnice – Neratovice, Přišimasy – Milín, Vlašim/Votice – Čelákovice B.
4. kolo – sobota 9. května
Nové Strašecí – Čelákovice B, Milín – Vlašim/Votice, Neratovice – Přišimasy, Vavřinec – Osnice.
5. kolo – sobota 16. května
Vlašim Votice – Neratovice, Osnice – Nové Strašecí, Přišimasy – Vavřinec, Čelákovice B – Milín.
6. kolo – sobota 23. května
Vlašim/Votice – Vavřinec, Nové Strašecí – Milín, Neratovice – Čelákovice B, Osnice – Přišimasy.
7. kolo – sobota 30. května
Přišimasy – Nové Strašecí, Vlašim/Votice – Osnice, Čelákovice B – Vavřinec, Milín – Neratovice.
Odvety se hrají v těchto termínech: 8. kolo – 6. 6., 9. kolo – 13. 6., 10. kolo – 20. 6., 11. kolo – 27. 6., 12. kolo – 29. 8., 13. kolo – 5. 9., 14. kolo – 12. 9.