Ze sobotní kvalifikace postupovalo do nedělního finále dvacet nejlepších.

Lence Rojovése v kvalifikaci dařilo, když výkonem 549 obsadila 7. místo a vklínila se mezi naše nejlepší hráčky působící nejen v nejvyšší domácí soutěži, ale i v zahraničí. Naopak již počtvrté v řadě se nekvalifikovala reprezentantka L. Kalová.

Kvalifikaci vyhrála Pouchlá z Opavy (578) před duem Budišová – Vídeň a Marková – Slávia Praha (obě 571).

V nedělním finále se nastupovalo od poslední kvalifikované dvacáté hráčky až po první. O medaile se začalo bojovat v prostřední rundě, kde se o slovo přihlásila v kvalifikaci až 11. přerovská Fajdeková. Finálovým výkonem 582 kuželek se posunula v součtu obou dnů na celkové třetí místo.

V předposlední rundě nastoupila Lenka Rojová a spolu s ní i obhájkyně titulu K. Barborová ze Slávie Praha (po kvalifikaci pátá). Lenka ve finále nedokázala navázat na dobrý výkon z kvalifikace a po výkonu 508 kuželek se v celkovém součtu propadla na 17. místo. I tak je to v této silné konkurenci prvoligistek a reprezentantek solidní umístění.

To K. Barborová finišovala o mnoho lépe a jen tři kuželky zůstala pod hranicí šesti set! Tento výborný výkon "opařil" závěrečnou čtveřici, která začala trochu křečovitě. Nejrychleji se oklepala reprezentantka L. Vaverková (Vídeň), která se výkonem 587 posunula na celkové druhé místo. Zbylá trojice svá postavení z kvalifikace neudržela a skončila pod stupni vítězů.

Vítězství nakonec obhájila kutnohorská rodačka K. Barborová.

Výsledky:
1. K. Barborová (Slávia Praha) 1151
2. L. Vaverková (Vídeň) 1143
3. K. Fajdeková (Přerov) 1124
4. E. Budišová (Vídeň) 1120
17. L. Rojová (Příbram) 1057