Legie byla u lídra blízko bodům

Kladno – V 15. kole Středočeského přeboru futsalistů jeli hráči Legie na palubovku vedoucího celku tabulky. A sahali po bodu.

31.1.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

Ebárna Kladno – Legie
4:3 (3:0)

Hosté přijeli s respektem a v prvním poločase se zaměřili spíš na bránění. Zkušenost domácích se však projevila, když trestali každé zaváhání Legie. Dvěma góly o tyč a jedním s pomocí teče si Ebárna vypracovala tříbrankový náskok, který udržela do přestávky. Zato Příbramští futsalisté měli smůlu, když se míč třikrát odrazil od tyče zpět do pole.

Do druhého poločasu vstoupili hráči Legie se změnou taktiky. Začali napadat rozehrávku domácích a dostali je pod tlak. Trefili však znovu jen tyč. Vančát na druhé straně pak chytil dvě velké šance.

Nakonec se Legie prosadila. Po pěkné akci dával do prázdné brány Šperer. Chvíli nato pak patičkou vstřelil druhý gól Zákoucký – 3:2. Ale euforii vzápětí znovu utnuli domácí, když využili špatné rozehrávky Příbrami a přečíslení proměnili v rozhodující branku na 4:2.

Dvě minuty před koncem příbramští futsalisté vykřesali naději, když se po střele do tyče odrazil míč k Šináglovi, a ten jej poslal do brány – 4:3.

V posledním útoku Legie pak Vančát střílel ke vzdálenější tyči, kde číhal Zákoucký, ale míč projel těsně do autu.

Branky Legie: Harvan, Zákoucký, Šinágl.

Legie: Vančát – Venta, Šperer, Šinágl, Pechar – Zákoucký, Harvan, L. Šimák.

Ostatní výsledky: Atl. Rakovník – Třebusice B 2:1, Foboz Slaný – Rohožník 16:3, Tenis. Benešov – Hrasl Slaný 1:5, Union Slaný – Mělník B 11:4, Kralupy – Bělá 6:5.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.