Mistrovství České republiky v malé kopané, které se ve dnech 4. a 5. července uskuteční v Příbrami, má své oficiální logo.

Ze dvanácti návrhů jej vybrali zástupci organizačního výboru šampionátu.

Ti také vylosovali jednotlivé skupiny.

Sobota 4. července

Skupina A: Union Brdy, Restaurace U Pecků Praha, Aegon Antimuf Pardubice, Sebranka Milovice, Vinea Energo Kadaň.
9.00 Union - Milovice
9.30 U Pecků - Kadaň
10.00 Pardubice - Milovice
10.30 Union - Kadaň
11.00 U Pecků - Pardubice
11.30 Kadaň - Milovice
12.00 Union - Pardubice
12.30 U Pecků - Milovice
13.00 Pardubice - Kadaň
13.30 Union - U Pecků

Skupina B: Deko Praha, Hüvely Praha, Joga Players Ml. Boleslav, Knockout 83 team, Starlet Jihlava.
9.00 Knockout - Ml. Boleslav
9.30 Hüvely - Deko
10.00 Jihlava - Ml. Boleslav
10.30 Knockout - Deko
11.00 Hüvely - Jihlava
11.30 Deko - Ml. Boleslav
12.00 Knockout - Jihlava
12.30 Hüvely - Ml. Boleslav
13.00 Jihlava - Deko
13.30 Knockoukt - Hüvely

Skupina C: Akta-Rez Praha, Artézia Štěchov, Bohunice 30 Brno, Samson, Starobrno Milovice.
9.00 Bohunice - Milovice
9.30 Samson - Štěchov
10.00 Akta-Rez - Milovice
10.30 Bohunice - Štěchov
11.00 Samson - Akta-Rez
11.30 Štěchov - Milovice
12.00 Bohunice - Akta-Rez
12.30 Samson - Milovice
13.00 Akta-Rez - Štěchov
13.30 Bohunice - Samson

Skupina D: Junapo Jihlava, Kozel team Žďár n. S., Mambo Hr. Králové, Noři Milevsko, Ski FC Úterní hosté Praha.
9.00 Út. hosté - Milevsko
9.30 Hr. Králové - Ždár
10.00 Jihlava - Milevsko
10.30 Út. hosté - Žďár
11.00 Hr. Králové - Jihlava
11.30 Žďár - Milevsko
12.00 Út. hosté - Jihlava
12.30 Hr. Králové - Milevsko
13.00 Jihlava - Žďár
13.30 Út. hosté - Hr. Králové

Skupina E: Fischer Café Brno, Lost Commandos Žďár n. S., MFC Botafogo, Plastoma CZ-Jihlavan, OK Interier Pardubice.
14.30 Brno - Žďár
15.00 Jihlavan - Botafogo
15.30 Pardubice - Žďár
16.00 Brno - Botafogo
16.30 Jihlavan - Pardubice
17.00 Botafogo - Žďár
17.30 Brno - Pardubice
18.00 Jihlavan - Žďár
18.30 Pardubice - Botafogo
19.00 Brno - Jihlavan

Skupina F: Atex Brno, Dirtecho Sharks, Klasici Jihlava, Vzduchotaktici Milevsko, Piškotky Doubravice.
14.30 Jihlava - Doubravice
15.00 Milevsko - Dirtecho
15.30 Brno - Doubravice
16.00 Jihlava - Dirtecho
16.30 Milevsko - Brno
17.00 Dirtecho - Doubravice
17.30 Jihlava - Brno
18.00 Milevsko - Doubravice
18.30 Brno - Dirtecho
19.00 Jihlava - Milevsko

Skupina G: Armagedon Jihlava, Chelsea 94 Zábřeh n. M., Halucinace, Karlsberg C.F., DB Prostějov.
14.30 Jihlava - Zábřeh
15.00 Prostějov - Halucinace
15.30 Karlsberg - Zábřeh
16.00 Jihlava - Halucinace
16.30 Prostějov - Karlsberg
17.00 Halucinace - Zábřeh
17.30 Jihlava - Karlsberg
18.00 Prostějov - Zábřeh
18.30 Karlsberg - Halucinace
19.00 Jihlava - Prostějov

Skupina H: Hearts of König Brno, Kvasar Černá Hora, Motor Březové Hory, Santorini Zábřeh n. M., Třanovice Č. Těšín.
14.30 Brno - Třanovice
15.00 Č. Hora - Zábřeh
15.30 Motor - Třanovice
16.00 Brno - Zábřeh
16.30 Č. Hora - Motor
17.00 Zábřeh - Třanovice
17.30 Brno - Motor
18.00 Č. Hora - Třanovice
18.30 Motor - Zábřeh
19.00 Brno - Č. Hora

Neděle 5. července

Od 9 do 14 hod
Skupina Q: A1, C2, E3, G4.
Skupina R: B1, D2, F3, H4.
Skupina S: C1, E2, G3, A4.
Skupina T: D1, F2, H3, B4.
Skupina U: E1, G2, A3, C4.
Skupina V: F1, H2, B3, D4.
Skupina X: G1, A2, C3, E4.
Skupina Y: H1, B2, D3, F4.

Od 14.30 hod vyřazovací play off.

Osmifinále: Q1 - R2, U2 - V1, S1 - T2, X2 - Y1, U1 - V2, Q2 - R1, X1 - Y2, S2 - T1.

Finále by se mělo hrát v 17.45 hodin.