Ve druhé lize je před posledním víkendem jasné, že o tři postupová místa už se utkají jen čtyři týmy.

Nejhorší výchozí pozici má Steel, naopak jedinou výhru od postupu jsou Delirium a Olympic.

Na opačném konci tabulky už je jistým sestupujícím Real Žežice, který nezvládl rozhodující duel s Rychlým válcem a k poslednímu utkání víkendu už se ani nesešel. Žežice pravděpodobně doprovodí zpět do třetí ligy další nováček Dědek Mládek.

Legie Zdaboř – Lions Příbram 3:0 (0:0) L. Šimák 2, M. Šinágl, Omsa Steel – Kámen Viki 8:2 (3:1) L. Sandr ml. 4, L. Voříšek 2, L. Voříšek st., Ručka – Šrámek, Tenora, Lions Příbram – Olympic Březové Hory 3:13 (0:7) Červenka 3 – Řehounek 6, Laffar 3, Velfl 2, J. Obraz, Adam, Kámen Viki – Pilous 1:3 (1:1) Malý – Havelka 2, Maršík, Real Žežice – Olympic Březové Hory 2:2 (1:2) Štefan 2 – Řehounek, Novák, Rychlý válec – Delirium Flyers 0:1 (0:1) Solnička, Dědek Mládek – Devils 0:2 (0:0) Doležal, P. Nohýnek, Rychlý válec – Real Žežice 1:0 (0:0) nezapsáno, Delirium Flyers – Dědek Mládek 3:1 (1:1) Matějka, Solnička, Jeník – Žid, Devils – Omsa Steel 1:2 (1:0) S. Nohýnek st. – L. Voříšek st., Kareš, Legie Zdaboř – Kámen Viki 1:3 (0:0) P. Šimák – Šrámek, Tenora, Šutek, Real Žežice – Lions Příbram 2:2 (1:0) Štefan, Belej – Červenka, Troler, Kámen Viki – Olympic Březové Hory 1:3 (0:2) Malý – Laffar 3, Dědek Mládek – Real Žežice 5:0 kontumačně, hosté se k zápasu nedostavili, Pilous – Devils 0:6 (0:1) P. Nohýnek 2, Marek 2, Doležal, Plas, Omsa Steel – Delirium Flyers 1:0 (0:0) Ručka, Dědek Mládek – Rychlý válec 4:2 (0:1) Harant 2, Lojín, Krůta – Černohorský, Kaiser, Devils – Legie Zdaboř 1:2 (1:0) S. Nohýnek ml. – P. Šimák 2, Delirium Flyers – Pilous 5:0 kontumačně, hosté se k zápasu nedostavili, Rychlý válec – Omsa Steel 3:1 (2:1) Žumár 2, Mak – Kareš.

1. Delirium Flyers ⋌18 12 2 4 54:21 38
2. Olympic Bř. Hory ⋌18 12 1 5 64:37 37
3. Legie Zdaboř ⋌18 11 2 5 46:25 35
4. FC OMSA Steel ⋌18 11 1 6 39:37 34
5. Devils⋌ 19 9 3 7 31:19 30
6. Kámen Viki⋌19 9 1 9 31:42 28
7. Pilous 99⋌18 8 2 8 32:39 26
8. FC Lions Příbram ⋌18 6 5 7 42:41 23
9. FC Rychlý válec⋌18 6 3 9 22:34 21
10. Dědek Mládek⋌18 5 2 11 37:51 17
11. Real Žežice⋌19 3 4 12 19:48 13
AC Příbram odstoupil ze soutěže

Čtvrtá liga příbramské malé kopané se bodově hodně vyrovnala. Co však nemají týmy vyrovnané, je počet odehraných utkání.

Srdcaři – Buldogs 2:5 (0:3) Lang, Lédl – Kotrbatý, Kott, Flieger, Blaško, Suchan, Křižák – Kotláři 0:2 (0:0) Mestl, Nesvačil, Dream team – Oranjes 9:0 (2:0) V. Chvál 5, Hartl 2, M. Štochl, Lisý, Old boys – York 3:1 (2:1) Kaššovic, Vlček, Řach – M. Miškei, Buldogs – Křižák 1:8 (0:2) V. Waldhauser – Blaško 3, Flieger 2, Burda 2, Kott, Oranjes – Old boys 0:1 (0:1) K. Štricz, Křižák – Dream team 0:3 (0:1) Suchan 2, Kocka, York – Buldogs 0:5 (0:2) Blaško 2, Suchan, Halmo, Flieger, Everlast – Lhotka 3:1 (1:0) Káňa 2, Chudý – Špalek, Abstinents – Literpool 13:2 (5:1) Černý 4, Burian 2, Polák 2, Skuhrovec 2, Strama 2, Kalát – Čížek, Vrobel, Společenství – Defect Croo 10:0 (5:0) Krejčí 3, Hlinka 2, Plíhal 2, Holenda, M. Šourek, J. Šourek, Kotláři – Srdcaři 4:1 (2:1) Mestl 2, Liška, Jílek – D. Havel, Lhotka – Abstinents 0:1 (0:0) Černý, Literpool – Everlast 0:6 (0:2) Chudý 3, Fulín 2, Káňa, Defect Croo – Kotláři 2:6 (2:3) Pluháček 2 – Sedlák 2, Mestl 2, Romanec, Nesvačil, Srdcaři – Společenství 0:6 (0:2) Krejčí 3, Plíhal 3, Společenství – Old boys 7:1 (2:1) Plíhal 4, Krejčí 2, V. Kuba – Tuček, Kotláři – Abstinents 1:4 (1:2) Burian – Černý 2, Polák, O. Skuhrovec. Utkání Dream team – Everlast, Old boys – Buldogs, Abstinents – Společenství, Everlast – Kotláři a Buldogs – Dream team byla odložena, York – Literpool 6:4 (4:0) Pešta 4, Procházka, Zmizík – Soják 4, Křižák – Oranjes 0:8 (0:2) J. Chvál 3, V. Chvál 2, Fryč 2, Lisý, Lhotka – Srdcaři 2:1 (1:1) Špalek, Businský – Ivachňuk, Literpool – Defect Croo 7:8 (1:5) Soják 5, Vahal, Šimonovský – Pluháček 6, Krejčík, Šuchaň, Oranjes – York 5:0, kontumačně, hosté se k zápasu nedostavili, Srdcaři – Křižák 7:2 (2:1) Lang 3, Ivachňuk 2, Suchý, D. Havel – V. Waldhauser, Vobejda, Defect Croo – Lhotka 3:2 (1:2) Pluháček 3 – Bělohlávek, Slavík.

1. Abstinents ⋌19 16 1 2 99:16 49
2. Společen. S+S ⋌18 11 3 4 58:27 36
3. Inter Buldogs ⋌19 11 2 6 58:27 35
4. AC Everlast ⋌17 12 1 4 57:24 34
5. Oranjes Příbram⋌20 10 2 8 49:28 32
6. Old boys Jince⋌20 9 5 6 44:39 32
7. Dream team ⋌19 9 4 6 57:39 31
8. AC Kotláři⋌20 9 4 7 38:40 31
9. FC Lhotka ⋌20 9 3 8 40:27 30
10. FC Srdcaři ⋌22 7 5 10 45:57 26
11. STS Chvojkovice⋌21 6 3 12 32:71 21
12. Defect Croo⋌19 6 2 11 44:76 20
13. FC York ⋌20 3 2 15 28:79 11
14. FC Literpool ⋌20 0 1 19 32:131 1
Poznámka: Mužstvu AC Everlast byly odečteny 3 body za nedelegování rozhodčích.