1. Mongeo liga

Botafogo - Halucinace 4:7 (1:1) Jeník 2, Smetanka, Suchopár – Juračka 3, Netušil 2, M. Klouda, Szabo, Dirtecho - R. válec 4:2 (3:0) Marek 2, Bálek, Svoboda – J. Matějka 2, Walker´s - Union 1:3 (1:1) Libič – P. Matějka 2, Macek, Halucinace - Dirtecho 7:1 (1:1) Juračka 2, Kokštejn 2, Netušil, V. Jonák, M. Klouda - Svoboda, R. válec - Walker´s 0:1 (0:1) Libič, ZZN - Union 3:3 (2:1) Lukeš 2, J. Hájek – P. Matějka, Müller, Delirium - Samson 0:1 (0:1) Černý, Brd. krávové - Knockout 2:1 (1:0) Krupa 2 - Černý, Motor - ZZN 1:0 (1:0) Novák, Samson - Botafogo 0:0, Knockout - Delirium 4:0 (2:0) Černý, Dražan, Petráň, Lantora, Motor - Brd. krávové 1:4 (1:1) Krtek – Krupa 3, M. Hanáček st., Halucinace - Brd. krávové 3:1 (1:0) Juračka 2, vlastní - Ptáček, Samson - Motor 0:0, ZZN - Knockout 3:5 (2:3) J. Hájek 3 – Ondračka 3, Dikan, Dražan, Brd. krávové - Samson 0:3 (0:2) Königsmark, Venta, Čížek, Motor - Knockout 0:0, Walker´s - ZZN 5:4 (4:2) Libič 3, L. Procházka, Roušar – J. Hájek 2, Jendruščák, Ptáček, R. válec - Delirium 2:0 (1:0) J. Matějka 2, Union - Botafogo 4:1 (2:0) Kryl 2, Riegel, P. Matějka - Kolář, Walker´s - Dirtecho 1:2 (1:1) Libič – Bálek, Karnoš, Delirium - Halucinace 0:5 kontumačně, domácí se k zápasu nedostavili, Botafogo - R. válec 7:0 (4:0) O. Bejček 3, Zelenka, Dudáček, Smetanka, vlastní, Dirtecho - Union 0:3 (0:2) P. Matějka, Macek, Kamenčuk.

1. Halucinace 12 8 3 1 38:10 27
2. Samson 12 7 3 2 24:6 24
3. Union Brdy 12 7 3 2 29:13 24
4. Knockout team 12 6 2 4 27:14 20
5. Motor Bř. Hory 12 5 5 2 11:12 20
6. FC Walker´s 12 6 1 5 24:26 19
7. FC Rych. válec 12 5 1 6 17:31 16
8. Dirtecho Sharks 12 5 0 7 19:32 15
9. Brdský krávové 12 4 2 6 17:24 14
10. MFC Botafogo 12 2 6 4 20:21 12
11. ZZN Příbram 12 1 2 9 22:37 5
12. Delirium Flyers 12 1 2 9 10:32 5

(v tištěném Deníku vyjde tato liga v pátek 2. května)

4. liga

Proradost – Oranjes 0:1 (0:1) Ščibran, Gladiators – Srdcaři 2:1 (2:1) Motejl, Šprysl - Lédl, Airborne – Kotláři 2:2 (0:1) Jan Celina 2 – Čemus 2, Viva B – Proradost 3:3 (0:2) Svatoň, P. Sládek, Pýcha – Slačík, P. Vokurka, Doležal, Oranjes – Gladiators 1:4 (1:1) vlastní – Mašek, Michal Šprysl, Průša, Motejl, Kotláři – Srdcaři 5:1 (4:1) Černohorský 2, Čemus, Liška, L. Moulis - Ivachňuk, Gomi okna – Viva kamenictví B 0:4 (0:3) Svatoň, Barát, Neumann, Vondřich, York – Inter Buldogs 2:2 (0:1) Bastahovský, vlastní – T. Blaško, Burda, Jehněčí podkovy – Literpool 2:0 (0:0) Hnízdil, Petrášek, Buldogs – Gomi okna 4:0 (2:0) Beran, Halmo, Kopatiš, T. Blaško, Literpool – York 0:4 (0:1) M. Miškei, P. Miškei, Valena, Pešta, Airborne – Jeh. podkovy 1:6 (0:3) J. Celina – Adamec 2, Telenský 2, Mašek, Hnízdil, Srdcaři – Oranjes 3:0 (2:0) Lédl 3, Gladiators – Viva B 0:1 (0:1) Svatoň, Proradost – Buldogs 1:0 (0:0) Sýkora, Viva B – Srdcaři 0:0, Buldogs – Gladiators 1:0 (1:0) T. Blaško, Literpool - Proradost 0:6 (0:4) Doležal 2, Sýkora 2, P. Vokurka, Štrbo, Jeh. podkovy - Kotláři 3:0 (1:0) Telenský 2, Mašek, York – Airborne 0:1 (0:0) Karcol, Gomi okna – Literpool 2:2 (1:1) Michal Solnický, Nacházel – Vrobel 2, Kotláři – Oranjes 2:2 (2:1) Čemus, Smolík – J. Chvál, Hartl, Jeh. podkovy – York 1:5 (0:3) Telenský – Pešta 2, Valena 2, Šaller, Airborne – Gomi okna 1:1 (0:1) Vymětal – Kučera.

1. Inter Buldogs 8 5 1 2 25:7 16
2. AC Jehněčí podkovy 8 5 1 2 21:14 16
3. FC Srdcaři 8 5 1 2 19:12 16
4. Gladiators 8 5 0 3 17:6 15
5. Viva kamenictví B 8 3 5 0 11:4 14
6. Oranjes Příbram 8 4 1 3 21:17 13
7. Proradost 1999 8 3 2 3 14:11 11
8. AC Kotláři 8 3 2 3 15:18 11
9. Airborne Příbram 8 2 3 3 10:18 9
10. FC York 8 2 1 5 14:15 7
11. PSK Gomi okna 8 0 3 5 8:23 3
12. FC Literpool 8 0 2 6 4:34 2

(v tištěném Deníku vyjde tato liga v sobotu 3. května)