SKUPINA A

Gladiators - Rebels 2:0 (0:0) Šmucler, Motejl, Literpool - Defect Croo 1:1 (1:1) Souček - Šmíd, Dream team - Kotláři 4:2 (1:1) Borzyk 2, Suchan, Foukner – L. Moulis, Sedlák, N. Zdaboř - Gladiators 1:6 (0:0) Ksandr – Motejl 3, Paleček 2, Mašek, Kotláři - Rebels 2:0 (0:0) Kolář, Moulis, Dream team - Literpool 3:2 (1:1) Borzyk 2, Foukner – Jech, Vrobel, Rebels - Dream team 3:1 (1:1) P. Miškei, Loužecký, Šaller - Kocka, Literpool - Gladiators 0:7 (0:2) Motejl 3, Kázecký 2, Mora, Šmucler, Kotláři - N. Zdaboř 6:3 (1:1) Kolář 3, L. Moulis, T. Černohorský, L. Černohorský – Novotný 2, Ksandr, Gladiators - Defect Croo 5:0 kontumačně, hosté se k zápasu nedostavili, N. Zdaboř - Dream team 0:6 (0:5) Borzyk 3, Polívka 2, Kocka, Rebels - Literpool 3:1 (1:1) P. Miškei 2, Pešta - Mazanec.

1. Gladiators 6 5 0 1 27:4 15
2. Dream team 6 5 0 1 20:11 15
3. AC Kotláři 6 4 0 2 22:13 12
4. FC Rebels 6 3 1 2 15:9 10
5. FK Nová Zdaboř 6 1 2 3 9:21 5
6. FC Literpool 6 0 1 5 4:21 1
7. Defect Croo 6 0 2 4 6:24 -1

Mužstvu Defect Croo byly odečteny 3 body za nedelegování rozhodčího.

SKUPINA B

Oranjes - Proradost 0:3 (0:1) Slačík, Kubera, Doležal, Gomi okna - Airborne 2:2 (2:0) Bušlinskij, Kučera – J. Celina, Karcol, Liptákov - Inter Buldogs 1:2 (1:1) Malý – Friedel, Halmo, Grand taxi - Oranjes 7:0 (4:0) J. Štefan 4, Capko, Čemus, Čajko, Inter Buldogs - Proradost 1:1 (0:1) Burda - Doležal, Liptákov - Gomi okna 7:3 (3:1) Malý 2, Šimonek 2, Krýsl, Herink, Míka – Michal Solnický 3, Proradost - Liptákov 2:8 (1:3) Kubera, Doležal – Šimonek 3, Šedivý 2, Míka 2, Krýsl, Gomi okna - Oranjes 1:10 (1:2) Bušlinskij – J. Chvál 5, Augustin 2, V. Chvál, Hartl, Sčibran, Inter Buldogs - Grand taxi 2:6 (1:3) Halmo, Burda – Smolík 2, J. Štefan 2, Čajko, Čemus, Oranjes - Airborne 3:2 (1:2) J. Chvál, Sčibran, Susko – Hrkel, Vymětal, Grand taxi - Liptákov 4:7 (1:7) J. Štefan 2, Čajko, Smolík – Šimonek 5, Míka 2, Proradost - Gomi okna 3:1 (1:1) Vašek 2, Doležal - Kučera.

1. Grand taxi 6 5 0 1 33:13 15
2. Liptákov 6 4 0 2 30:15 12
3. Inter Buldogs 6 3 1 2 12:12 10
4. Proradost 1999 6 3 1 2 14:15 10
5. Oranjes Příbram 6 3 0 3 17:17 9
6. Airborne Příbram 6 1 1 4 10:19 4
7. PSK GOMI okna 6 0 1 5 10:35 -2

Mužstvu PSK GOMI okna byly odečteny 3 body za nedelegování rozhodčího.

ČERVENÉ KARTY :
Karel Moulis (AC Kotláři) … ruka brankáře mimo vápno
Jiří Sedlák (AC Kotláři) … vyloučen za hrubý faul
Tomáš Suchan (Dream Team) … vyloučen za hrubý faul

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE FAMK :
Týmům AIRBORNE PŘÍBRAM uděluje disciplinární komise napomenutí za neúplně vyplněné zápisy o utkání (neúplné jméno a příjmení) a rozhodčím GLADIATORS (Motejl) a AIRBORNE PŘÍBRAM (Celina) za neúplné vyplnění údajů a jejich nečitelnost.
DEFECT CROO …. 300 Kč + odečtení 3 bodů z tabulky (nedelegování rozhodčích v zápase GLADIATORS-REBELS), FAMK děkuje týmům Gladiators a Rebels za domluvu a odehrání utkání bez rozhodčích.
DREAM TEAM … 100 Kč (červená karta)
AC KOTLÁŘI … 200 Kč (2x červená karta)
Karel Moulis (AC Kotláři) … zastavení činnosti nepodmíněně na 1 soutěžní utkání (trest vypršel)
Jiří Sedlák (AC Kotláři) … zastavení činnosti nepodmíněně na 4 soutěžní utkání (zbývají 3 zápasy)
Tomáš Suchan (Dream Team) … zastavení činnosti nepodmíněně na 4 soutěžní utkání (zbývají 3 zápasy)
DEFECT CROO … 200 Kč (1. kontumace, nedostavení se k zápasu)
GOMI OKNA …. 300 Kč + odečtení 3 bodů z tabulky (nedelegování rozhodčích v zápase PRORADOST-LIPTÁKOV), FAMK děkuje oběma týmům za domluvu a odehrání utkání bez rozhodčích.