„Výkony všech zúčastněných týmů šly oproti loňsku výrazně nahoru,“ potvrdil předseda příbramské FAMK Michal Chyba, který v Pardubicích sledoval výkony příbramských zástupců.

Všichni tři postoupili bez větších problémů do nedělních osmifinálových skupin.

Halucinace svou skupinu vyhrály bez ztráty bodu, ale v neděli už na žádného dalšího soupeře nevyzrály a skončily sedmnácté.

Do osmifinále proklouzl Union, zde ale jeho cestu ukončil pozdější nový mistr republiky OK bar Pardubice, který převzal korunu od městského rivala Aegonu – ten skončil letos třetí.

Ve čtvrtfinále se rozloučil Samson. Nováčka MČR vyřadil mnohonásobný mistr Jihlavy.

Výsledky týmů z Příbrami
Skupina F:
Union Brdy – Mapa Česká Lípa 3:0 kont., Union Brdy – Karlsberg Brno 4:1 (2:1) Smola 2, P. Matějka, Kryl, Union Brdy – Petrans 99 Dobrochov 0:1 (0:0), Union Brdy – Tel Aviv Jihlava 1:2 (0:2) Z. Matějka.
1. Dobrochov ⋌4 4 0 0 12:1 12
2. Tel Aviv Jihlava ⋌4 3 0 1 8:5 9
3. Union Brdy ⋌4 2 0 2 8:4 6
4. Karsberg Brno ⋌4 1 0 3 4:10 3
5. MAPA Č. Lípa ⋌4 0 0 4 0:12 0

Skupina G: Samson – Chelsea 94 Zábřeh 2:1 (2:0) Černý, Hebnar, Samson – Viagra Štramberk 0:1 (0:1), Samson – Colas Jihlava 2:2 (1:0) Tošovský, Černý, Samson – Terran AC Bozi Praha 4:1 (2:0) Celerýn 2, Tošovský, Königsmark.
1. Viagra Štramberk ⋌4 2 2 0 3:1 8
2. Samson ⋌4 2 1 1 8:5 7
3. Terran AC Bozi Praha ⋌4 1 2 1 9:7 5
4. Colas Jihlava ⋌4 1 2 1 8:8 5
5. Chelsea 94 Zábřeh ⋌4 0 1 3 2:9 1

Skupina H: Halucinace – Noři Milevsko 2:0 (0:0) Juračka 2, Halucinace – United Zlín 2:0 (0:0) Juračka 2, Halucinace – Klatovy 7:1 (3:0) Juračka 2, M. Klouda 2, V. Jonák, R. Jonák, Šíma, Halucinace – Praha 4:2 (2:1) Rajtoral, Juračka, R. Jonák, Netušil.
1. Halucinace ⋌4 4 0 0 15:3 12
2. Noři Milevsko ⋌4 2 1 1 5:3 7
3. Úterní hosté Praha ⋌4 2 0 2 8:9 6
4. Palermo Zlín ⋌4 1 1 2 8:6 4
5. Norton Milence Klatovy ⋌4 0 0 4 1:16 0

Osmifinálová skupina R
Union Brdy – KANAP Karolín 0:2 (0:2), Union Brdy – Pohárová středa Jihlava 2:0 (0:0) Smola 2, Union Brdy – Palermo Zlín 5:0 (3:0) P. Matějka 3, Štylárek, Müller.
1. KANAP Karolín ⋌3 3 0 0 8:0 9
2. Union Brdy ⋌3 2 0 1 7:2 6
3. Palermo Zlín ⋌3 1 0 2 2:9 3
4. Pohárová středa Jihlava ⋌3 0 0 3 0:6 0

Osmifinálová skupina U
Samson – Café 04 Brno 1:0 (1:0), Čížek, Samson – Chelsea 94 Zábřeh 5:2 (2:0) Königs– mark, Učík, Tošovský, Kocanda, Čížek, Samson – Green Tyros Praha 1:0 (0:0) Königsmark z pen.
1. Samson ⋌3 3 0 0 7:2 9
2. Green Tyros Praha ⋌3 2 0 1 3:1 6
3. Café 04 Brno ⋌3 1 0 2 3:5 3
4. Chelsea 94 Zábřeh ⋌3 0 0 3 4:9 0

Osmifinálová skupina Y
Halucinace – Brno 1:1 (1:0) Szabo, Halucinace – FC Lhotka 1:3 (1:1) Netušil, Halucinace – AEGON Pardubice 0:2 (0:0).
1. Aegon Pardubice ⋌3 2 1 0 5:1 7
2. Lhotka Praha ⋌3 1 2 0 3:1 5
3. Karlsberg Brno ⋌3 0 2 1 2:4 2
4. Halucinace ⋌3 0 1 2 2:6 1

Osmifinále: Samson – Hüvely Praha 4:0 (3:0) Kadeřábek 2, Čížek 2, Union Brdy – OK bar Antimuf Pardubice 1:4 (1:2) Macek.
Čtvrtfinále: Samson – Klasici Jihlava 0:2 (0:2).

Samson: Šimůnek, Kadeřábek – Kaňa, Mácha, Tošovský, Königsmark, Čížek, Celerýn, Hebnar, Učík, Černý, Toman, Němčok, Kocanda.
Union Brdy: Zdobinský – Z. Matějka, Kamenčuk, Petrželka, Smola, P. Matějka, Kryl, Riegel, Macek, Müller, Štylárek.
Halucinace: Bohuněk – Szabo, Netušil, Juračka, V. Jonák, R. Jonák, M. Klouda, Rajtoral, Potoč, Bureš, Šíma.