Neděle

Skupina Q: Aegon Pardubice- Chelsea Zábřeh4:1, Štěchov - OK Interiér 0:2, Aegon - OK Interiér 5:0 tech. kont., Štěchov - Chelsea Zábřeh 2:4, Aegon - Štěchov 4:0, OK Interiér - Chelsea Zábřeh 2:0.

1. Aegon Antimuf Pardubice 3 3 0 0 13:1 9
2. OK Interiér Pardubice 3 2 0 1 4:5 6
3. Chelsea 94 Zábřeh 3 1 0 2 5:8 3
4. Artézia Štěchov 3 0 0 3 2:10 0

Skupina R: Deko Praha - Třanovice Český Těšín0:2, Úterní hosté Praha - Atex Brno 2:0, Deko - Atex 3:1, Út. hosté - Třanovice 2:1, Deko - Út. hosté 1:1, Atex - Třanovice 0:3.

1. Úterní hosté Praha 3 2 1 0 5:2 7
2. Třanovice Čes. Těšín 3 2 0 1 6:2 6
3. Deko Praha 3 1 1 1 4:4 4
4. Atex Brno 3 0 0 3 1:8 0

Skupina S: Samson - Sebranka Milovice 1:0, Fischer Café Brno - Karlsberg 0:1, Samson - Karlsberg 1:2, Fisher Café - Milovice 5:2, Samson - Fisher Café 0:0, Karlsberg - Milovice 0:2.

1. Karlsberg 3 2 0 1 3:3 6
2. Fisher Café Brno 3 1 1 1 5:3 4
3. Samson Příbram 3 1 1 1 2:2 4
4. Sebranka Milovice 3 1 0 2 4:6 3

Skupina T: Mambo Hr. Králové - Starlet Jihlava 2:0, Klasici Jihlava - Kvasar Černá Hora 2:0, Mambo - Kvasar 1:0, Klasici - Starlet 1:0, Mambo - Klasici 0:0, Kvasar - Starlet 3:1.

1. Mambo Hr. Králové 3 2 1 0 3:0 7
2. Klasici Jihlava 3 2 1 0 3:0 7
3. Kvasar Čer. Horá 3 1 0 2 3:4 3
4. Starlet Jihlava 3 0 0 3 1:6 0
*o pořadí na 1. a 2. místě rozhodly penalty

Skupina U: Plastoma Jihlavan - Akta-Rez Praha 1:0, Halucinace - U Pecků Praha 1:0, Plastoma - U Pecků 1:2, Halucinace - Akta-Rez 1:0, Plastoma - Halucinace 2:5, U Pecků - Akta-Rez 2:1.

1. Halucinace Příbram 3 3 0 0 7:2 9
2. Restaurace U Pecků Praha 3 2 0 1 4:3 6
3. Plastoma Jihlavan 3 1 0 2 4:7 3
4. Akta-Rez Praha 3 0 0 3 1:4 0

Skupina V: Piškotky Doubravice - Kozel team Žďár n. S. 1:1, Motor Bř. Hory - Hüvely Praha 2:1, Piškotky - Hüvely 0:0, Motor - Kozel team 1:1, Piškotky - Motor 1:1, Hüvely - Kozel team 0:1.

1. Motor Bř. Hory 3 1 2 0 4:3 5
2. Kozel team Žďár n. S. 3 1 2 0 3:2 5
3. Piškotky Doubravice 3 0 3 0 2:2 3
4. Hüvely Praha 3 0 1 2 1:3 1
*o pořadí na 1. a 2. místě rozhodlo celkové skóre

Skupina X: Armagedon Jihlava- Los Commandos Žďár n. S. 1:3, Union Brdy - Viva kamenictví 6:0, Armagedon - Viva kamenictví 6:0, Union - Los Commandos 3:0, Armagedon - Union 1:1, Viva - Los Commandos 0:2.

1. Union Brdy Příbram 3 2 1 0 10:1 7
2. Los Commandos Žďár n. S. 3 2 0 1 5:4 6
3. Armagedon Jihlava 3 1 1 1 8:4 4
4. Viva kamenictví Příbram 3 0 0 3 0:14 0

Skupina Y: Santorini - Dirtecho Sharks Příbram 1:0, Knockout Příbram - Junapo Jihlava 5:2, Santorini - Junapo 3:1, Knockout - Dirtecho 2:0, Santorini -Knockout 1:4, Junapo - Dirtecho 6:2.

1. Knockout 83 team Příbram 3 3 0 0 11:3 9
2. Santorini Zábřeh n. M. 3 2 0 1 5:5 6
3. Junapo Jihlava 3 1 0 2 9:10 3
4. Dirtecho Sharks Příbram 3 0 0 3 2:9 0

Osmifinále: Aegon Antimuf - Třanovice 2:0, Rest. U Pecků - Motor Bř. Hory 3:1, Karlsberg- Klasici 0:0 (pk 3:2), Los Commandos - Knockout 0:4, Halucinace - Kozel team 0:1, OK Interiér - Úterní hosté 0:0 (pk 3:2), Union - Santorini 4:1, Fisher Café - Mambo Hr. Králové 1:3.

Čtvrtfinále: Aegon Antimuf - Rest. U Pecků 4:4 (pk 5:4), Karlsberg - Knockout 0:3, Kozel team - OK Interiér 1:2, Union - Mambo 3:1.

Semifinále: Aegon Antimuf - Knockout 2:1, OK Interiér - Union 1:2.

O 3. místo: Knockout - OK Interiér nehráno, hosté nenastoupili

Finále: Union Brdy - Aegon Antimuf Pardubice 4:0 (3:0) Krupa 2, T. Macek, Kryl.

V doplňkovém turnaji v kopání penalt se stali mistry republiky hráči týmuKlasici Jihlava, když ve finále porazili příbramský Samson. Paradoxem je, že účinkování jihlavského týmu v MČR skončilo právě v penaltovém rozstřelu.

Příští mistrovství republiky proběhne 9. až 11. července v Brně.