Dobře nastartovaná sezona je předzvěstí toho, že se můžeme těšit na stovku motorek a stovku čtyřkolek na startu sobotního i nedělního závodu. V sobotu ráno od 7.00 si trať ve dvouhodinovém klání jako první vyzkouší čtyřkolkáři v kategoriích SP, TR a TR V. Spolu s nimi se do terénu vydají i čtyřkolkáři Junioři větší, kteří si „odkrouží“ svých 30 minut.

V 10.00 se ve dvouhodinovém souboji o první sedlčanské body poperou závodníci na motorkách v kategoriích E1, E2 a E Vet (letos nově vypsaná kategorie pro závodníky nad 40 let). Na půl hodiny nebudou chybět ani Juniori větší. Než zaburácí motory automobilů, změří své síly na upravené trati Junioři menší a Děti (mezi 12.30 a 13.30).

Sobotní odpoledne (od 14.00) bude patřit jen automobilům. Do šestihodinového závodu je přihlášeno několik nových vozů, takže ve dvacítce startujících se můžeme těšit na různá překvapení úplných nováčků i ošlehaných závodních matadorů na nových vozech. Nebudou chybět loňští vítězové seriálu v obou kategoriích VALTR OffROAD Team a Šternberský Free OffROAD Team Morava, stejně jako vítěz letošního prvního závodu Ekonomické Stavby či jejich pronásledovatelé KB Meta Team Kladno, kteří mají přihlášených hned několik vozů.

Nedělní závodní dráha v Sedlčanech bude patřit už jen motorkám (8.00 - 11.00) a čtyřkolkám (12.00 - 15.00) ve tříhodinových maratonech. Oba dny jsou započítávány do celého seriálu jako samostatné závody, prvních dvacet v každé kategorii tedy dostane body za sobotní i za nedělní výsledek.
Srdečně zveme všechny na neobyčejný zážitek a prožitek z těsné blízkosti závodní trati, ale i na obhlídku soutěžních strojů do depa.