ČERVENEC

1. vítězem 1. ročníku fotbalového Memoriálu Miroslava Duška v Dalekých Dušníkách byly Druhlice.
1. jubilejní desátý ročník triatlonu Dobříšský tvrďák vyhrál Tomáš Martínek.
1. CK Windoor´s se stal nejúspěšnějším klubem MČR cyklistů, když jeho jezdci získali tři zlaté a dvě stříbrné medaile.
1. prvenství na fotbalovém Memoriálu Slávy Holana v Počepicích vybojovala Jesenice.
7. mistrem republiky v malé kopané, které se uskutečnilo v Příbrami, se stal obhájce prvenství Union Brdy.
8. fotbalový turnaj v Hřiměždicích vyhrála Prádelna, druhý skončil Rychlý válec.
8. pátý ročník Pivního turnaje v Malé Hraštici vyhrál tým Slovanka.
8. v Gambrinus Cupu ve Věšíně byly nejlepší Jelence.
10. přípravka 1.FK Příbram vyhrála mezinárodní fotbalový turnaj na Slovensku.
14. další ročník Fida Cupu ve Věšíně vyhrála Kaskáda Solenice.
16. nohejbalový Memoriál Františka Knotka v Příbrami vyhráli Antonín Valsa, Milan Kunc a David Grinč.
18. proběhl Aktiv OFS Příbram.
20. obecnický turnaj v malé kopané Rezervace Cup vyhrál FC Lečo, kvůli nepříznivému počasí se od osmifinále kopaly jen penalty.
20. fotbalisté 1.FK Příbram prohráli v generálce na ligu v Hradci Králové 1:2.
22. příbramský klub malé kopané ZZN obsadil v republikovém Poháru vítězů pohárů čtvrté místo.
29. premiérový ročník dorosteneckého fotbalového turnaje O svatohorský pohár vyhrál pořádající Spartak Příbram, když ve finále porazil Dobříš 2:0.
30. šestý ročník Memoriálu Petra Duška v malé kopané vyhrála pořádající AC Hluboš.

SRPEN

3. vítězem fotbalového Memoriálu Ládi Tahovského v Mokrovratech byl Milín.
4. Memoriál Josefa Vitáska v Rosovicích vyhráli fotbalisté Hostomic, všichni čtyři účastníci turnaje získali stejně bodů a rozhodlo až celkové skóre.
4. tradiční nohejbalový turnaj Zvírotický vodník musel být z důvodu špatného počasí odehrán v hale, 35. ročník vyhrála trojice Šacungu, která ve finále porazila Zvírotice.
5. Memoriál Jaroslava Starky mladšího vyhráli dorostenci 1.FK Příbram, obhájili tak loňské prvenství.
7. v areálu Spartaku Příbram proběhl kemp Jana Bergera pro nejmenší fotbalisty.
11. ve třetím ročníku fotbalového turnaje O pohár starosty Obor obhájily prvenství Luhy.
12. tochovický Memoriál Karla Habady vyhráli fotbalisté Podlesí.
13. fotbalový turnaj Litavka Cup vyhráli pořádající fotbalisté Trhových Dušník.
17. byly zahájeny okresní fotbalové soutěže.
22. otiskli jsme rozhovor s trenérkou fotbalistek 1.FK Příbram Renatou Šmídovou.
24. mistrem světa v kvadriatlonu se v Sedlčanech stal potřetí za sebou Daniel Corner, ženám vládla Hana Švarcová.
26. mistrem republiky v kategorii dorostu se stal odchovanech březnického tenisu Jiří Veselý.
27. tři hráči Bobcats Příbram – Jaroslav Fridrich, Martin Šindler a Bohuslav Rom, se podíleli na třetím místu české reprezentace v ME divize B.

ZÁŘÍ

1. tradiční příbramský volejbalový turnaj vyhrál Jihostroj České Budějovice, pořádající Vavex byl druhý.
3. fotbalisté 1.FK Příbram postoupili z 2. kola Ondrášovka Cupu přes Meteor až po penaltovém rozstřelu.
8. nově vytvořený tým příbramských fotbalistek vstoupil do 3. ligy vítězstvím 6:2 nad Pavlíkovem.
9. futsalisté Knockoutu vyhráli krajskou část Poháru ČMFS, když ve finále porazili Ebárnu Kladno 8:6.
9. v Sedlčanech byl zahájen 5. ročník hokejového turnaje O pohár starosty města.
9. začala sezona České juniorské ligy amerického fotbalu, Bobcats prohráli s Lions 0:26.
10. Okresní fotbalový svaz oznámil, že hráč, který bude vyloučen, už nemůže dostat podmíněný trest, ale vždy bude stát minimálně jeden zápas.
15. ve 39. ročníku Běhu Kovohutěmi vyhrál potřetí za sebo Petr Havelka.
15. v nominaci české fotbalové reprezentace do 20 let pro MS v Egyptě byli i Antonín Fantiš a Jan Vošahlík.
16. handbiker Jan Tománek obsadil na MS 17. a 19. místo.
17. začala 64. sezona příbramské malé kopané.
18. v Příbrami proběhl poslední závod seriálu Classic Cupu v duatlonu.
21. vítězem příbramské rally se počtvrté za sebou stala posádka Pech–Uhel.
23. cyklista Petr Mosinger skončil během jediného víkendu dvakrát druhý v závodech Českého poháru.
24. fotbalisté 1.FK Příbram postoupili do osmifinále Ondrášovka Cupu po výhře 1:0 ve Varnsdorfu.
24. byly zahájeny nižší soutěže florbalistů.
30. v Březnici se uskutečnilo Mistrovství ČR v cyklistické časovce dvojic, jednou z účastnic byla i rychlobruslařka Martina Sáblíková.

ŘÍJEN

1. začala nová sezona Krajského přeboru II. třídy, v níž budou hrát i příbramští basketbalisté.
1. suverén příbramské malé kopané Union Brdy byl po 56 zápasech poražen, prohrál se Samsonem 3:4.
2. volejbalisté Vavexu vstoupili do nového ročníku Extraligy vítězstvím 3:0 nad Ústím.
6. bohutínští tenisté si vybojovali v dodatečné baráži opětovnou účast ve 2. lize.
7. handbiker Jan Tománek vybojoval celkové druhé místo v seriálu závodů Evropského poháru.
8. futsalisté Knockoutu vypadli z Poháru ČMFS až v osmifinále celostátní části, když v prodloužení prohráli s Alfou Liberec.
9. junioři Bobcats ukončili sezonu bez jediné výhry.
10. začaly regionální přebory stolních tenistů.
12. odstartovaly i divize a krajský přebor futsalu, v nichž má Příbram po jednom zástupci.
14. softbalisté Amasomy se udrželi v nejvyšší české soutěži.
14. prvními zápasy začal nový ročník Hobby ligy neregistrovaných hokejistů v Příbrami.
16. v úvodním utkání krajského přeboru šachisté Příbrami porazili Říčany B těsně 4,5:3,5.
19. fotbalisté 1.FK Příbram prohráli s Teplicemi 0:3 a zaznamenali tak jedinou podzimní porážku na svém hřišti.
19. v areálu RC Příbram vyvrcholil seriál závodů MČR automobilů na dálkové ovládání.
20. sedlčanští Michal Kadleček, Martin Žerava a David Čadek vyhráli na motocyklové Šestidenní soutěž klubů.
22. v areálu MFK Dobříš byla slavnostně otevřena nová hrací plocha s umělou trávou.
27. příbramské fotbalistky prohrály v poháru s druholigovými Karlovými Vary 1:2.
29. fotbalisté 1.FK postoupili v Ondrášovka Cupu přes Ostravu.
30. v Ligovém poháru FAMK v malé kopané potřetí za sebou vyhrál Knockout, ve finále porazil VFK A je to 3:0.

LISTOPAD

2. fotbalisté 1.FK Příbram porazili na svém hřišti úřadujícího mistra Slavii Praha 1:0.
6. Antonín Fantiš byl na testech v italském velkoklubu Juventus Turín.
9. podzimním vítězem OP fotbalistů se staly Tochovice.
12. Union Brdy opět již tři kola před koncem sezony rozhodl o svém titulu v příbramské malé kopané.
16. v Příbrami proběhl poprvé v historii Večer bojových sportů, v němž vyzvali domácí borci českou reprezentaci.
18. prvními zápasy odstartoval druhý ročník Meziokresního přeboru hokejistů.
19. zemřel nejznámější příbramský běžec Karel Hladík.
20. příbramské cheerleaders vyhrály prestižní Spirit Cup.
23. jedenáctý ročník tochovického Krosu Podrejžím vyhrál Josef Lánský z Příbrami.
26. desátý ročník nohejbalového Satelitu seniorů vyhrál Walker Bar Dobříš.
30. fotbalisté 1.FK Příbram porazili Kladno 3:2 a do jarní části jdou z 8. místa.

PROSINEC

2. stolní hokejista Lukáš Hulínský letos vyhrál Český pohár i mistrovství republiky.
2. dorostenecký Memoriál Josefa Vitáska vyhráli už počtvrté v řadě fotbalisté pořádající Dobříše.
3. milínským fotbalistou roku se stal Ondřej Bejček.
7. příbramští fotbalisté Antonín Fantiš a Jakub Štochl odletěli na testy do Celtiku Glasgow.
8. děvčata ze Sportklubu Oxygen se stala mistryněmi světa.
10. krasobruslařský Kahan se vydařil, pořádající BK Příbram získal dvě bronzové medaile.
14. prestižní fotbalový halový turnaj Memoriál Jana Míky vyhrálo Tango Rosovice.
14. cyklisté CK Windoor´s vyhlásili trojici nejlepších jezdců: Petr Mosinger, Martin Boubal a Jan Tománek.
15. na halovém mistrovství ČR v americkém fotbale skončili Bobcats šestí.
17. plavci PK Příbram přivezli ze zimních mistrovství celkem osm medailí.
22. první ročník dvoudenního futsalového turnaje vyhrál Mili tým.
23. plavci PK Příbram vytvořili nový klubový rekord ve 24hodinovce, když šestičlenné družstvo uplavalo 115 kilometrů a 115 metrů.
23. na sedlčanském zimním stadionu proběhla první exhibice mezi výběry soutěží neregistrovaných hokejistů v Sedlčanech a Benešově. Vyhráli domácí 12:5.
29. sedlčanský Martin Macík odletěl na svůj sedmý Dakar.
30. druháci HC Příbram skončili na svém dvoudenním turnaji druzí.