Příbram - DFK Slaný
5:5 (4:1)

V utkání prvního celku tabulky se čtvrtým se čekalo na gól celých čtrnáct minut. Domácí byli v té době lepší, ale překvapivě jako první skórovali Slánští. Příbramští futsalisté ale dokázali rychle odpověděta v posledních 95 vteřinách první půle získali třemi góly náskok.

O ten však po změně stran postupně přicházeli, když hosty držel nad vodou gólman Hovorka.

Ve 31. minutě ještě zvýšil na 5:3 dorážkou kapitán domácích Roušar, ale DFK vzápětí znovu snížilo na rozdíl jediného gólu,vzalo si oddechový čas a sáhlo k power play.

Při té to dlouho vypadalo, že ji nesmyslnými nákopy promarní, ale nakonec na bod přecijen dosáhli. Třicet jedna vteřin před koncem utkání utekla dvojice Hlůže - Šulc do otevřené obrany domácích a druhý jmenovaný zasunul míč do prázdné brány - 5:5.

Branky a as.: 15. Havelka (Vitásek), 19. Juračka (Holan), 19. Havelka (Holan), 20. Vitásek (Havelka), 31. Roušar (Havelka) - 14. Kubenka (Kolbuch), 24. Hlůže, 27. Kubenka (Kuhn), 35. Kolbuch (Hlůže), 40. Šulc (Hlůže). ŽK: 0:2. Rozhodčí: Petráň, Vilhelm. Diváci: 22. Sled skóre: 0:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:5.

Příbram: Holan - Roušar, Šindelář, Wágner, Vitásek, Juračka, Havelka. Slaný: Hovorka - Kuhn, Touš, Šulc, Kubenka, Kolbuch, Hlůže.