Kings Rakovník - OTH
3:12 (2:5)

Domácí měli k dispozici pouze jediného hráče na střídání a tomu také přizpůsobili svou vyčkávací taktiku se zabezpečenou obranou.

Defenzívní val Kings držel patnáct minut, během nichž dokonce domácí stihli jít dvakrát do vedení. Pak se však příbramským futsalistům povedlo vstřelit rychle tři branky po sobě a rozhodnout tak vlastně celý zápas.

Po změně stran ještě Rakovník snížil na 3:5, ale v posledních deseti minutách jeho hráčům došly síly a OTH navýšilo skóre až na konečných 3:12.

Futsalisté OTH jsou stále na druhém místě tabulky. Od vedoucí Veltěže je v tuto chvíli dělí jen o dvě branky horší skóre.

V příštím kole hostí v sobotu 30. lednaod 21 hodin v březohorské hale Rohožník Praha.

Branky OTH: Tošovský 4, Nohýnek 3, Krupa 2, Černý 2, Kuba. Rozhodčí: Brejník, Sluka. Bez diváků. Sled skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5, 3:5, 3:12.

Ostatní výsledky: Tenisáci Benešov - AFC Kralupy 3:0, Veltěž - Atl. Rakovník 5:4, Jiko Kralupy - Rohožník 7:8, Třebusice B - Hrasl Slaný 1:3, Bělá - Foboz Slaný 5:8.

1. Veltěž 14 10 3 1 108:53 33
2. OTH Hořovice 14 10 3 1 110:57 33
3. AFC Kralupy 14 9 2 3 87:54 29
4. Hrasl Slaný 14 9 0 5 90:60 27
5. Atl. Rakovník 14 8 0 6 71:67 24
6. Foboz Slaný 14 7 0 7 93:95 21
7. Tenisáci Benešov 14 6 1 7 77:63 19
8. Rohožník Praha 21 14 5 3 6 84:111 18