V nejvyšší příbramské soutěži stolních tenistů se tentokrát vůbec nedařilo hráčům Březnice B. Ti z pozice vedoucího týmu tabulky nastoupili dvakrát ke stolům soupeřů a neodvezli si ani bod. Po dopoledních duelech se tak do čela dostal Čenkov A, ale ani on na první příčce nevydržel, když poté prohrál s béčkem Rožmitálu.

Průběžným lídrem tak minimálně na dalších 14 dní jsou stolní tenisté Staré Huti, kteří si poradili se Sehazem i Čenkovem B.

Radost po více než čtyřech měsících zažil i na opačném pólu se nacházející Brod, když dokázal získat svůj čtvrtý bod v soutěži.

V přeboru druhé třídy dál drží stoprocentní bilanci Voznice, jeho nejbližším pronásledovatelem však už nejsou stolní tenisté Sedlčan D, ale příbramský Sokol. Ten dvakrát vyhrál, zatímco rezerva Tatranu ztratila body za remízu s Krásnou Horou B.

Regionální přebor I. třídy

15. kolo: Chraštice – Suchodol B 8:10, Březnice C – Obecnice 10:8, Čenkov – Březnice B 13:5, Sádek – Rožmitál B 6:12, St. Huť – Sehaz 11:7, Brod – Čenkov B 9:9.
16. kolo: Březnice C – Suchodol B 13:5, Chraštice – Obecnice 5:13, Sádek – Březnice B 10:8, Čenkov – Rožmitál B 2:16, Brod – Sehaz 5:13, St. Huť – Čenkov B 14:4.

1. St. Huť⋌16 12 3 1 166:122 39
2. Čenkov⋌16 12 1 3 184:104 37
3. Březnice B ⋌16 12 0 4 189:99 36
4. Březnice C ⋌16 10 1 5 162:126 31
5. Sehaz Příbram⋌16 8 1 7 145:143 25
6. Sádek ⋌16 8 1 7 136:152 25
7. Chraštice⋌16 7 2 7 147:141 23
8. Rožmitál B⋌16 7 1 8 146:142 22
9. Suchodol B ⋌16 6 0 10 131:157 18
10. Čenkov B⋌16 3 2 11 113:175 11
11. Obecnice⋌16 3 1 12 122:166 10
12. Brod⋌16 1 1 14 87:201 4

Reg. přebor II. třídy

15. kolo: Sedlčany C – Klučenice 8:10, Sedlčany D – Kr. Hora B 9:9, TTC Příbram C – Březnice D 10:8, So. Příbram B – Láz 11:7, Voznice – Sádek B 16:2, Drahlín – Čenkov C 11:7.
16. kolo: Sedlčany D – Klučenice 14:4, Sedlčany C – Kr. Hora B 6:12, So. Příbram B – Březnice D 14:4, TTC Příbram C – Láz 14:4, Drahlín – Sádek B 11:7, Voznice – Čenkov C 14:4.

1. Voznice⋌16 16 0 0 220:68 48
2. So. Příbram B⋌16 12 1 3 174:114 37
3. Sedlčany D⋌16 11 3 2 171:117 36
4. Drahlín⋌16 10 2 4 164:124 32
5. Kr. Hora B ⋌16 7 1 8 135:153 22
6. Čenkov C ⋌16 6 2 8 129:159 20
7. TTC Příbram C⋌16 6 2 8 138:150 20
8. Klučenice⋌16 5 2 9 126:162 17
9. Sedlčany C⋌16 4 2 10 117:171 14
10. Láz ⋌16 4 0 12 112:176 12
11. Březnice D ⋌16 3 2 11 122:166 11
12. Sádek B ⋌16 2 3 11 120:168 9