"Po nepříliš dobře rozehraném turnaji na Slávii proběhly další tři turnaje - v Brně na Dragonu, ve Zlíně a poslední turnaj mistrovství ČR v Přelouči. Na těchto třech turnajích nás provázel nedostatek hráček kvůli dlouhodobým nemocem a chřipkám. To vyvrcholilo při výjezdu do Zlína, kam jsme jeli pouze s týmem dívek, tým žen jsme nebyli schopni pro nemoc postavit, a tím jsme přišli o drahocenné body, které nám budou na jaře chybět.

Tým dívek má hostující hráčky, které s námi netrénují a máme další novou hráčku, což je vidět na herním projevu a nesehranosti týmu. Po posledním turnaji v Přelouči je tým U19 na 4. místě bez jediné výhry. Novou oporou tohoto týmu je Alča Kučerová z Přelouče, která prokazuje velkou bojovnost a chuť hrát a je pro náš tým velkou oporou.

O něco lépe je na tom tým žen, i když v týmu máme také nové hráčky. Jak v Brně, tak i v Přelouči ženy dokázaly porazit tým Dragon Brno, který nás na Slávii porazil. Slávii jsme dokázali vždy vzdorovat první poločas, v Brně jsme dokonce v prvním poločase vedli, ale pak se Slávistky rozehrály a nedaly nám šanci. V Brně i v Přelouči se staly právě Slávistky vítězkami turnaje, kde dokázaly porazit loni neporazitelný tým Sparty. V Přelouči jsme hráli se Slávií opět vyrovnaný celý první poločas (5:5), potom jsme si nechali vnutit hru Slávie a prohráli jsme 5:24, což není prohra tak vysoká. Proti Dragonu Brno jsme předváděli více týmovou hru, což se projevilo i na výsledku utkání, kdy jsme vyhráli 19:0."

Výsledky turnaje v Přelouči

Dívky U19
Tatra - Zlín 14:5, Vyškov - Sedlčany 43:0, Zlín - Sedlčany 39:0, Vyškov - Tatra 12:7, Tatra - Sedlčany 36:0, Zlín - Vyškov 0:27.
Pořadí MČR: 1. Vyškov, 2. Tatra Smíchov, 3. Zlín, 4. Sedlčany.

Ženy
Sparta - Dragon Brno 53:0, Sparta - Petrovice 31:5, Petrovice - Dragon Brno 10:0, Slavia - Sedlčany 24:5, Slavia - Přelouč 31:5, Přelouč - Sedlčany 32:12, Dragon Brno - Sedlčany 0:19, Přelouč - Petrovice 19:12, Sparta - Slavia 14:19.
Pořadí MČR: 1. Slavia Praha, 2. Sparta Praha, 3. Přelouč, 4. Petrovice Praha, 5. Sedlčany, 6. Dragon Brno.

"Na neděli 2. listopadu zveme diváky i zájemce o tento sport v jedenáct hodin na fotbalové hřiště v Počepicích na přátelské utkání žen ragby," vzkazuje Miloš Vodrážka.