Nejvíce byly příbramské barvy k vidění v kategorii dorostenců, kde Jan Šindelář a Ondřej Vaner zcela kralovali, obsadili první dvě místa ve šplhu, plavání i gymnastice a v atletice obsadili první a třetí místo. Je tedy jasné, že dva nejvyšší stupínky obsadili i v celkovém pořadí.

Přeborníkem ČOS se stal Jan Šindelář a druhé místo získal Ondřej Vaner.

Také v kategorii mužů měl Sokol Příbram svou naději na zlato. A Tomáš Ježek ji potvrdil, když mu k zisku prvního místa pomohlo hlavně prvenství v gymnastice a druhá příčka v plavání.

Umístění závodníků
Sokola Příbram

Žákyně (gymnastika, šplh, atletika, plavání) – kat. III.: 8. Kateřina Jarošová (10. – 11., 15. – 16., 4., 27.), 10. Eva Menšíková (14., 5., 8., 17.), kat. IV.: 13. Kristýna Mazná (12., 15., 20., 13.).

Žáci (atletika, gymnastika, šplh, plavání) – kat. III.: 7. Matouš Lachman (10., 6., 5., 10.), kat. IV.: 13. Michal Gerčák (16., 7., 14., 8.).

Dorostenci (šplh, plavání, atletika, gymnastika): 1. Jan Šindelář (2., 1., 1., 1.–2.), 2. Ondřej Vaner (1., 2., 3., 1.–2.).

Muži (atletika, gymnastika, šplh, plavání): 1. Tomáš Ježek (4.–5., 1., 4., 2.), 5. Jiří Trávníček (6., 5., 8., 6.), 8. Pavel Fíla (10., 3., 7., 5.).

„Tyto závody jsou vždy vyvrcholením cvičebního roku a jakousi vizitkou toho, jak byli závodníci připravováni. U našeho žactva je jasně vidět, kde je potřeba zabrat. Muži po úporném boji s konkurenty předvedli, že stále mají na závodění dostatek sil a že i přes nedostatek času na trénink jsou stále schopni podávat slušné výkony. Příští rok je nově doplní Jan Šindelář. Na Ondřeje Vanera se tedy přenese zodpovědnost obhájit pro Příbram titul přeborníka ČOS ve všestrannosti v kategorii dorostenců. Na závěr bych chtěl za všechny závodníky Sokola Příbram poděkovat cvičitelům, zejména Františku Beranovi a Jiřímu Češkovi, kteří věnují svůj čas a úsilí přípravě a výchově kvalitních cvičenců,“ zhodnotil závody Tomáš Ježek.