Za účasti dvanácti hráčů se po dvoukolovém klání stal vítězem Leoš Hvižď ml. před druhým Michalem Hvižděm, třetí skončil Míra Hubáček ml. Další kolo se odehraje 1. března od čtrnácti hodin vsalonku restaurace Silvestr na příbramském sídlišti.

Nejlepším hráčem klubu THC Stiga Game Příbram, který vletošním roce oslavuje patnáctý rok organizované činnosti, je v současnosti Michal Hvižď. Jeho nejčerstvějším úspěchem je 6. místo, které obsadil na turnaji světového poháru ve švédském Göteborgu při účasti 171 hráčů.

Nejmladším hráčem klubu je vsoučasnosti Milan Slepička, kterému je deset let.

Členové příbramského klubu patří mezi nejlepší hráče vČechách a budou na letošním MČR (koná se 30. května až 1. června v příbramské sokolovně) obhajovat titul mistrů republiky družstev.

Všichni, kdo chtějí zkusit svoji šikovnost, mohou přijít na některý z dalších příbramských turnajů. Kromě již zmiňovaného vsobotu 1. března budou i 8. nebo 15. března, vždy od čtrnácti hodin v restauraci Silvestr. "Hra je vhodná pro všechny hráče od deseti let. Horní hranice je neomezena, často se potkávají při zápasech tátové sdcerami nebo navzájem sourozenci," zve zájemce jeden z členů THC Stiga Game Miroslav Hubáček.