Č. Budějovice - Příbram
1:3 (-18, -20, 20, -15)

Příbram nastoupila v základní sestavě Petr Kott a Petr Čížek na smeči, Michal Kriško a Petr Havrlík na bloku, Tomáš Hýský na účku, na liberu Jiří Bence a Roman Pekárek na nahrávce. Jihostroj nastupuje v plné své síle Sládeček, Habada, Mach, Pochop, Motys, Čajánek a Fila. První set jasně vyhráváme a obě družstva se předhání, kdo toho víc zkazí.

Druhý set je to samé, domácí se nemůžou dostat do servisu a jejich příjem je hrozný. Fila je úplně mimo a jde ven a přichází Procházka, Sládeček už také zahřívá lavičku a místo něj diriguje domácí hru nahrávač Dvořák. A co pokazil Čajánek, je až neuvěřitelné. Ale zas na druhou stranu hostující nahrávač Pekárek krmí na středu Kriška a ten hraje jak utržený z řetězu. Tento hráč v druhém setu dal tři esa. Od stavu 7:5 pro nás, nabádám Svobodu, aby dal na plac Křesiho. Honza váhá, bojí se, aby si Filip nezhoršil zranění. Jdu za Fílou ať se pořádně rozhejbá. A znovu našeptávám Honzátkovi: "Honzo, Budějky jsou ve srabu, dej tam Křesťana ať je zašlapeme do země, aby se už nemohli zvednout." Vyhráváme docela jasně druhý set, když v tomto setu podává dobrý výkon Čížek a Hyzy.

Do třetího setu nastoupil Křesi. Od začátku prohráváme, Honzík po jednom Křesťanem zkaženém smeči vyčítavě po mě pokukuje a poté jej střídá, Křesi pajdá ven a místo něj jde opět Kott. Nedaří se, i Čížek a Hyzy jdou záhy ven a místo nich přichází Vobejda a Sobek. Prohráváme 18:12 a na podání jde Krišot a dává neuvěřitelné pumelenice. Stahujeme na 19:17, ale stejně prohráváme 25:20. Čtvrtý set vyhráváme, když Kriško 3x zablokuje, Háva přidá další dva, Číža v řadě položí pět smečů, pajda Křesťan v tomto setu položí šest smečů a Bencák při vybírání míče v poli srazí na zem čárového rozhodčího. Horší než šestí už nebudeme.

V sobotu 6. 3. se v Příbrami rozhodne mezi námi a Zlínem, kdo bude na pátém místě. Takže, když skončíme pátí, půjdeme na Č. Budějovice, když prohrajeme, skončíme na šestém místě a budeme hrát s Ostravou. Co je teď lepší? Babo raď! Já bych radši bral v tabulce třetí Ostravu, ale kdo ví? V každém případě vás zvu na volejbalové odpoledne, od 14.00 hodin hrají Junioři play off s Velkým Meziříčím (na zápasy to mají 1:1) a od 17.00 hodin hrají chlapi se Zlínem.

Ostatní výsledky: Ostrava - Ústí 3:1 (3, 18, -21, 22), Zlín - Benátky 3:0 (12, 22, 22), Kladno - Havířov 3:2 (-21, 22, 15, -22, 10),Liberec - Brno 3:0 (22, 22, 21).

1. Liberec 29 23 6 73:41 52
2. Kladno 29 22 7 76:39 51
3. Ostrava 29 21 8 75:45 50
4. Č. Budějovice 30 19 11 69:43 49
5. Zlín 29 15 14 56:52 44
6. Benátky 30 14 16 49:62 44
7. Příbram 29 14 15 61:55 43
8. Havířov30 1020 48:71 40