Liberec - Příbram
3:1 (-23, 22, 19, 14)

Příbramští Kocouři „škrábali“ zejména v prvním setu, kdy hráli prakticky bez chyb. Dukla neměla dobrou obranu, ani servis. Bojovalo se vyrovnaně do stavu 18:18. Pak Příbram utekla na 24:22 a první sadu vyhrála.

Druhý set přinesl opět vyrovnanou hru a hosté vedli ještě 21:20. Ale Liberečtí dokázali v dramatické koncovce zvrátit stavna 23:21 a již nedopustili, aby soupeř dorovnal.

Příbramští volejbalisté se nevzdávali a v úvodutřetího setu vedli nadějně 6:2. Jenže Duklav tu chvílizabrala, hosté udělali několik nevynucených chyb abylo srovnáno 9:9. Stačilo pak dalšíchpět míčů a Liberec užvedl o tři body 13:10. Od té doby byl zápas jasně v domácí režii. V utkání se dařilo zejména Vodvárkovi, kterého Příbram nedokázala zablokovat.

Ve čtvrtém setuLiberec hosty přehrál ve všech herních činnostech, vedl postupně o pět, osm a nakonec vyhrál o propastných 11 bodů.

Rozhodčí: Hudík, Labašta. Diváci: 450.

Liberec: Novák, Nesvačil, Jůna, Vodvárka, Pešl, Kotrch, libero Ticháček. Střídali: Hýský Jeslínek
Příbram: Pekárek, Zach, Havrlík, Kriško, Křesťan, Štefan, libero Bence. Střídali: Čížek, Prajzler, Málek, Rosenbaum, Kot.

Ostatní výsledky:Od. Voda - Havířov 2:3, Ústí - Benátky 0:3, Brno - Zlín 0:3, Praha - Ostrava 3:0, Kladno - Č. Budějovice 0:3.

12. Brno 26 5 20 1 23:67 14

Další mistrovský zápas hrají Kocouři v sobotu 19. února od 17 hodin v hale Aquaparku proti Kladnu.