Ústí - Příbram 3:1 (20, 22, -22, 21)

Čas: 111 minut. Rozhodčí: Kvarda, Bydžovský. Diváci: 550.

Ústí: Bezděka, Beer, Bican, Moník, Šomko, Simaro, Kopáček (libero) – Habr, Mooz, Smrčina.
Příbram: Burrow, Salon, Havrlík, Haník, Kriško, Hýský, Bence (libero) – Štrup, Křesťan, Kott, Pekárek, Čížek.

Domácím volejbalistům se hned v premiéře vyplatila vánoční výměna nahrávače. Nová akvizice v modro-žlutém dresu Argentinec Esteban Simaro dotáhla své spoluhráče za vytouženým vítězstvím. Jeho spolupráci se zkušeným smečařem Bicanem odnesli příbramští Kocouři, kteří v ústecké hale na Klíši uhráli jen jeden set.

V úvodní sadě zápasu se sice hráči Příbrami dostali do vedení 8:6, od té doby ale marně stíhali tempo Severočechů. Ti set nakonec vyhráli bezpečně 25:20.

Ve druhém setu byl stav až do koncovky vyrovnaný, pak ale Ústečané pod vedením Simara zařadili vyšší rychlostní stupeň a dovedli sadu do vítězného konce.

Ve třetí části utkání domácí hráči polevili a dovolili Kocourům snížit, ale poslední sada už se nesla v exhibičním duchu a svěřenci trenéra Michala Nekoly mohli slavit páté vítězství v letošní sezoně.