„Nejsme bez šance na postup. Přestože jsme s Libercem letos prohráli všechny zápasy, vždy to byl vyrovnaný boj,“ předznamenává průběh semifinále manažer příbramského klubu Miroslav Peterka. Zároveň se netají tím, že opět bude on i celý tým Příbrami spoléhat na fantastické fanoušky.

Sobotní duel začne už v 10.30 hodin a vysílat jej bude televize. S dopoledním termínem problémy příbramští volejbalisté mít nebudou. „Hráči jsou zvyklí dopoledne trénovat, takže v čase problém nebude,“ uklidňuje Peterka všechny fanoušky.

Příbramský manažer už zároveň kouká dopředu, a to konkrétně na dva domácí duely. Ty se budou na palubovce Aquaparku hrát 8. a 9. dubna. Vždy od 18 hodin. „Chtěl bych znovu vyzvat všechny diváky, aby přišli na zápas včas. Pokud chcete mít zajištěné místo k sezení, radši dejte předem vědět na můj mail a domluvíme se,“ upozorňuje Peterka na fakt, že v hale budou opět zaplněna všechna dostupná místa. Kontaktní mail je vavexvolej@seznam.cz.

„Hráči nemají za postup vypsané žádné prémie, stejně jako celou sezonu. Ale události z posledních měsíců je hodně semkly a dají do semifinále celé srdce. Jak už jsem řekl na začátku, nejsme bez šance,“ dodává Miroslav Peterka.

Semifinálová série
3. 4. od 10.30 v Liberci
4. 4. od 18.00 v Liberci
8. 4. od 18.00 v Příbrami
9. 4. od 18.00 v Příbrami
13. 4. od 18.00 v Liberci
15. 4. od 18.00 v Příbrami
17. 4. od 18.00 v Liberci