Přebor II. třídy – muži

Skupina A

15. a 16. kolo: Milovice – Lysá n. L. 0:3, 0:3, Benátky n. J. B – Odolena Voda 3:2, 1:3, Český Brod – Ml. Boleslav B 1:3, 0:3, Brandýs n. L. – Mělník 3:0, 1:3.

 1. Benátky n. J. B ⋌16 13  3  40:19  29
2. Mělník⋌ 16 11  5  35:24  27
3. Brandýs n. L. ⋌14 10  4  33:15  24
4. Ml. Boleslav B ⋌16  8  8  30:28  24
5. Lysá n. L.⋌ 14  9  5  30:20  23
6. Odolena Voda⋌ 16  6 10  28:34  20
7. Milovice ⋌16  3 13  17:41  19
8. Český Brod⋌ 16  2 14  14:16  18

Skupina B

15. a 16. kolo: Říčany – Kolín 2:3, 0:3, VK Nymburk – Týnec n. S. 0:3, 0:3, Poděbrady – Vlašim 3:1, 3:2, Kostelní Lhota – Kutná Hora 0:3, 2:3.

 1. Poděbrady⋌ 16 15  1  46:13  31
2. Kutná Hora ⋌16 12  4  39:20  28
3. Vlašim ⋌16 11  5  39:21  27
4. Kolín ⋌16 11  5  39:23  27
5. Týnec n. S. ⋌16  8  8  31:27  24
6. Kost. Lhota⋌ 16  4 12  22:41  20
7. Nymburk⋌ 16  2 14  11:46  18
8. Říčany ⋌16  1 15   9:45  17

Skupina C

15. a 16. kolo: Komárov – Kladno 1:3, 2:3, VK Rakovník B – Dobříš 3:1, 3:0, Beroun – Loko Rakovník 1:3, 1:3, Zlonice – Roztoky odl. na 25. 5.

 1. Loko Rakovník ⋌16 16  0  48:12  32
2. Kladno⋌ 16 10  6  37:32  26
3. Roztoky ⋌14 11  3  35:19  25
4. Komárov⋌ 16  8  8  30:32  24
5. VK Rakovník B⋌ 16  6 10  28:32  22
6. Beroun ⋌16  6 10  31:38  22
7. Zlonice⋌ 14  4 10  22:34  17
8. Dobříš ⋌16  1 15  15:47  17

Přebor II. třídy – ženy

Skupina A

19. a 20. kolo: Dobřichovice B – Dobřichovice C 2:3, 0:3, Odolena Voda – Nymburk 0:3, 1:3, Roztoky B – Benátky n. J. 3:0, 0:3, Čelákovice – Neratovice B 3:0, 3:0.

 1. Loko Nymburk⋌ 18 18  0  54:4   36
2. Benátky n. J. ⋌20 14  6  46:22  34
3. Dobřichovice C⋌ 20 14  6  45:32  34
4. Roztoky B ⋌18 10  8  37:27  28
5. Čelákovice ⋌18  9  9  31:34  27
6. Dobřichovice B ⋌18  8 10  30:35  26
7. Neratovice B ⋌18  7 11  26:36  25
8. Odolena Voda⋌ 18  1 17  12:51  19
9. Roztoky A⋌ 16  1 15   7:47  17

Skupina B

19. a 20. kolo: Komárov B – Nové Strašecí 3:0, 3:0, Nučice – Zdice C 2:3, 1:3, Rakovník B – Beroun 3:1, 3:0, Zdice B – Kladno B 0:3, 0:3.

 1. Zdice C⋌ 18  17 1  52:22  35
2. Komárov⋌ 18 16 2  52:14  34
3. Rakovník B⋌ 18 14 4  44:17  32
4. Beroun⋌ 18 9  9  35:28  27
5. Kladno B ⋌18 8 10  30:36  26
6. Dobříš ⋌16 8  8  31:29  24
7. Nučice ⋌18 6 12  25:39  24
8. N. Strašecí ⋌18 1 17  14:53  19
9. Zdice B⋌ 18 1 17   7:52  19