V místě, kam pravidelně jezdí na letní turnaj, se tentokrát utkali hráči příbramského týmu mezi sebou v připraveném víceboji.

Po rychlém turnaji v nohejbale následoval zápas ve volejbale, někteří si odběhli na tenis. Celý den pak ukončil symbolický zápas Staří vs. Mladí na 2x20 minut.

To nejtěžší však čekalo na členy ZZN Příbram ve večerních hodinách, kdy se měli vyjádřit k budoucnosti klubu. V posledních sezonách totiž ZZN zápasí s nedostatkem hráčů, a tak se začalo uvažovat i o ukončení působení v příbramských ligách.

Dlouhá historie klubu, nedávné čtvrté místo na PVP v Měříně, i šance na příchod nových mladých hráčů, však nakonec myšlenky na zánik týmu zahnaly a ZZN Příbram tak minimálně v podzimní sezoně ještě do druhé ligy příbramské malé kopané nastoupí.

Na snímku stojící zleva: Milan Vančát, Jaroslav Ježek, Milan Muška, Bohumil Ptáček, Pavel Husák, Pavel Vošmik, Ondřej Hájek a Miroslav Jaroš. Klečící zleva: Jan Hájek, Libor Toužimský, Miroslav Polák, Martin Toužimský a Martin Štefan.