Příbramský kanonýr se už v prvním poločase blýskl hattrickem, především jeho zásluhou tak Viva vedla v poločase nad srdnatě bojujícím soupeřem 5:3. „I když jsme podle postavení v tabulce byli favorité, věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Hrál se kvalitní futsal a šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Soupeři jsme dokázali odskočit na rozdíl čtyř branek a vypadalo to na jasnou záležitost, ale Slaný se dvěma góly před pauzou dokázalo vrátit do hry,“ líčil průběh první části utkání brankář Martin Solnař.

Po změně stran musela Viva nejprve přežít několik slánských vyložených šancí, což se povedlo i díky skvělým zákrokům brankáře Solnaře. Poté si vzal opět slovo Řezáč, který pokračoval v galapředstavení z první půle a svým čtvrtým a pátým zásahem zasadil soupeři rozhodující dva údery. „Filip znovu ukázal, jak důležitým hráčem pro náš tým je,“ chválil svého spoluhráče Solnař.

Slaný sice poté dokázalo zkorigovat stav na 4:7, ale poslední slovo měla Viva, konkrétně její kapitán Ondřej Drašnar, který osmým gólem završil výsledek utkání.

Příbramský celek tak pokračuje ve své úchvatné sérii, když na vítěznou šňůru navlékl už jedenáctý korálek a stále vládne krajskému přeboru o dva body před druhými Třebusicemi.

MCE slaný – Viva Příbram 4:8 (3:5)

Branky: Snovický 2, Říčka, Nykl – Řezáč 5, Hanáček, Kunc Jakub, Drašnar.
Viva Příbram: Solnař, Steinbauer, Hanáček, Jakub Kunc, Luboš Kunc, Řezáč, Havelka, Drašnar.