Kocouři mají letos problémy v začátcích zápasů a jinak tomu nebylo ani ve druhém největším městě České republiky. Brňané dominovali a výsledkem bylo jejich rychlé vedení 2:0. Jejich převahu dokumentovalo především druhé dějství, ve kterém dovolili příbramským hráčům uhrát pouhých jedenáct bodů. „Dva sety jsme hráli velmi špatně a nestačili jsme soupeři. Pak jsme se ovšem zlepšili na servisu, stabilizovali jsme příjem a zápas byl najednou vyrovnaný,“ uvedl pro ČVS hostující kapitán Martin Böhm, který se svými spoluhráči zvládl koncovku třetí sady a vypadalo to, že se dočkáme dalšího příbramského vzepětí. Jenže to se tentokrát nekonalo.

Přestože svěřenci Martina Kopa dělali vše, co bylo v jejich silách, brněnští už další komplikace nepřipustili, čtvrtou sadu získali rozdílem tří bodů a mohli se tak radovat z vítězství. „Byla velká škoda koncovky čtvrtého setu, kde jsme čtyřikrát útočili a pokaždé to nebylo moc razantní. Bylo tam moc nevynucených chyb, které nás stály tiebreak,“ litoval po zápase zklamaný Martin Böhm.

Volejbal Brno – VK Příbram 3:1 (25:21, 25:11, 23:25, 25:22). Příbram: Böhm, Graham, Lech, Suda, Mikulenka, Dolgopolov, libera Juračka, Kop. Střídali: Hulpach, Trojanowicz, Kuchař.