Hned na úvod však čekají na svěřence trenéra Michala Vošahlíka dva velmi těžcí soupeři, kteří výrazným způsobem prověří jejich formu.

V sobotu příbramští basketbalisté přivítají hráče Kladna, kteří ještě v minulé sezoně bojovali ve druhé lize, kam by se po sestupu určitě chtěli také velmi rychle vrátit. „Od Kladna nevím, co můžeme čekat. Bývá pravidlem, že po sestupu z vyšší soutěže dojde k obměně kádru a nejlepší hráči odejdou. Při pohledu na soupisku neznám jediného hráče, ale určitě půjde o jednoho z nejtěžších soupeřů,“ myslí si Vošahlík.

V neděli pak do haly na Březových Horách přijede mužstvo Berouna, proti kterému budou mít příbramští o motivaci postaráno, jelikož se jim ve vzájemných duelech historicky nedaří. „Berounské áčko jsme snad nikdy neporazili. Mají velkou sílu pod košem. Zápasy jsou vyrovnané a podobný průběh očekávám i nyní. Vždy nám ale kousek chyběl,“ říká příbramský kouč.

Zbraně však neskládá. Naopak svému týmu věří. „Máme dobře natrénováno a náš kádr zůstal prakticky nezměněn. Skončili pouze Jan Řeřicha a Radek Kelich. Z béčka nás pak doplnil Ondra Beran. Věřím, že podáme dobré výkony a dokážeme získat alespoň jedno vítězství,“ dodal Vošahlík.

Sobotní zápas je na programu od 12.30 hodin, v neděli se úvodní rozskok uskuteční v 11 hodin, tak přijďte fandit.