„Podali jsme nejlepší výkon v sezoně a utkání jsme měli od začátku ve své moci. Kralupy mají sice zkušený kádr, ale jejich hráčům chyběla výbušnost, což bylo znát. Dále se projevila především individuální kvalita našich opor Aleše Kočího a Filipa Řezáče. Soupeř sice díky své nedisciplinovanosti přišel v průběhu zápasu o dva vyloučené hráče, ale nepřikládal bych tomu žádný velký vliv, protože v té době už bylo o výsledku rozhodnuto. Nechci snižovat kvalitu Kralup, ale takové týmy musíme porážet, což se podařilo,“ byl spokojen hráč Marek Branžovský, který se na vítězství podílel dvěma brankami.

Díky třetímu vítězství v řadě se tak Viva posunula na čtvrté místo tabulky. „V úvodních dvou zápasech jsme se nesešli, navíc náš výkon ovlivnil i fakt, že jsme za sebou měli zápasy ve velkém fotbale. Třetí výhra v řadě je určitě povzbuzením, ale jsem rád, že tým ukazuje svou kvalitu. Čtvrtí, třetí i druzí už jsme byli, takže nebudu zastírat, že letos máme ambice na vítězství v soutěži,“ prozradil Marek Branžovský.

Dalším soupeřem příbramského celku bude v sobotu na domácí půdě tým Brazil Kladno, který se nachází na páté pozici a stejně jako Viva dosud nasbíral devět bodů. Zápas přímých konkurentů se odehraje ve sportovní hale od 20.15 hodin.

Kralupy nad Vltavou - Viva Příbram 6:12

Branky: Koláček 3, Vymětalík Vladimír 2, Moravec Lukáš - Drašnar Ondřej 3, Kočí 2, Kunc 2, Branžovský 2, Řezáč 2, Hanáček. Rozhodčí: Dragoun, Čikara. ŽK: Vymětalík, Koláček, Tetiva – Řezáč. ČK: Vymětalík, Karas (oba Kralupy nad Vltavou). Poločas: 2:8.